Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit ír az orvos a leletre, ha...

Mit ír az orvos a leletre, ha csak a terhesség gyanúja áll fenn? Ezt mindenképp feltüntetik? Hány hetes kortól képes észlelni, hogy esetleg van ott valami?

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ekkor 4 hetes voltam: Uterusban 17mm-es endometrium. Grav.nem igazolható......Terhesség gyanúja.
2013. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Ez után 2 héttel már látszott a petezsák és szikhólyag is.
2013. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amíg csak gyanú van, azt írják a leletedre, hogy terhességet nem tudtak megállapítani. Maximum még ráírják, hogy gravid jellegű az uterus, tehát akár lehet terhesség is. Leghamarabb az utolsó menzesz első napjától számítva az ötödik héten láthatnak valamit, tehát egy hét késés után.
2013. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mert voltam hüvelyi UH-n és cisztákat talált, sokat azt mondja ez okozza a menszesz kimaradást, ha ekkor észrevesz valami babára utalót, akkor szól, vagy valami ugye? csak mert nem konkrétan azért mentem.
2013. nov. 29. 10:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Mikor 1. terhes lettem, nekem sem látott semmit, csak cisztát (akkor tudtam meg, hogy van), de mondtam neki, hogy pozit teszteltem, visszahívott később, akkor már látszott a peteszák, de még nem volt szívhang, úgyh terhesség gyanúja (ezt írta rá). Mikor már volt szívhang, akkor 1 élő magzat. Én azért a helyedben lepissantanék egy teszet.. csak a biztonság kedvéért. Mennyivel voltál az orvosnál a mensi elmaradása után?
2013. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mensi elmaradása után 7 héttel, de az is csak ilyen pár napig tartó barnázás volt inkább mint mensi.. De az endometriumnak 2mm van írva és előtte lepisiltem egy jó pár tesztet 5-öt kb és köztük egy digitálisat is :S negák voltak mind.
2013. nov. 29. 13:09
 7/13 A kérdező kommentje:
vagyis na az utolsó mensi első napjától számítva 7 hét telt el mire UH-t végeztek.
2013. nov. 29. 13:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, ha baba lett volna a dologban, akkor igen, mindenképpen látnia kellett volna már.
2013. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem is ma azt írták hogy terhesség gyanúja. de csak kézzel vizsgált ezért? péntekre kaptam uhra idöpontot. akkor már meg tudják állapítani ugye? 6 hetes vagyok papír alapján
2013. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hat hetes, az UM. első napjától számítva ugye?
2013. nov. 29. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!