Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a Szent János...

Mit kell vinni a Szent János kórházba szüléskor a babának? A honlapon nincs fenn semmi. Kell pelenka, babaruha, törlők, stb? Szült mostanában valaki ott?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 3 héten belül fogom szülni a második babámat a Jánosban. Én egy csomag pelenkát, popsitörlőt, krémet, 3 db. textilpelenkát és egy cumisüveget viszek a babának. az elsőnél ennyi elég volt, szerintem most sem fog kelleni több, ha mégis, akkor apa behozza. Az elsővel kb. 5 db. pelenkát használtunk el, mert pont úgy jött ki, hogy mindig valamilyen vizsgálat volt vagy fürdetés, és akkor nekem már nem kellett utána pelenkáznom. 2008 december végén szültem az előző babát.
2010. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt minden le van írva részletesen! (O.)

2010. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én ott szültem. A szülésfelkészítőn kaptam egy listát, ezek szerint te nem voltál.

A babának takarót, cumisüveget(névvel ellátva),kell vinni. Minden mást adnak. Ruhája nem lehet saját,csak kórházi,mert a mosásnál nem tudják különválogatni. Én vittem pelenkát, meg igazából mindent és átpelenkáztuk magunk a férjemmel,hogy gyakoroljunk.De beviheted mindig és átpelenkázzák. Csak pozitívat tudok mondani,nagyon jó szülőszobák, és mindenki segítőkész.

Ha tudok még segíteni, írj privit! üdv

2010. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!