Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A lányok nők tényleg elvárják...

A lányok nők tényleg elvárják hogy a gyerek apja bent legyen velük a szülésnél és mindenben segitsék a nőt?

Figyelt kérdés
én még fiatal vagyok nincs barátnöm soha nem is volt, de ha lenne és terhes lenne én tuti nem mennék be hozzá mikor szül, még ha könyörögne akkor se, ez egyszeruen undorito látvány lehet, mit ki nem találnak a nök nem?

2015. szept. 27. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Ki a szabadba, kismotorozni.
2015. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem vár el senki semmit. Csak sok apuka bent akar lenni.

Az én férjem nem, nem is lesz bent, nem nagy ügy. Nem elvárás. De ha be akarna jönni nem mondanék nemet.

2015. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

"nincs barátnőm, soha nem is volt"


És soha nem is lesz...

2015. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sokat jelentene, ha az apuka nem csak a jó dolgokban akarna részt venni, hanem a nehéz helyzetekben is ott lenne velem, ha már ő nem tud könnyíteni a fájdalmaimon, vagy épp megszülni helyettem a közös gyerekünket. Egyébként nem hiszem, hogy a kitárt combjai közé kellene feküdnöd szülés közben, hiszen az orvosok ott matatnak, azaz minimális undorító dologgal találkozhatsz szülés alatt. Amikor meg már ott van a gyereked, akkor nem hiszem, hogy azzal foglalkozol, hogy fúj, véres, hanem én már azon filóznék, hogy kinek a lábára hasonlítanak a kis tappancsai, hajasbaba-e vagy kopasz, meg egyáltalán, az előbb még csak ketten voltunk, de hazamenni már hárman fogunk :)
2015. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy neked elképzelhetetlen, hogy egy apuka a saját gyereke születésénél ott akar lenni és támogatni a párját, részese akar lenni a születés csodájánák, de azért vannak szerencsére érett és normális férfiak, akiknek ez természetes. Persze nem kötelező, nyilván egy durván ájulékony pasi nem biztos, hogy benne van, de ez szerintem a kisebbség.
2015. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem a nők találják ki:-) egyszerűen azok a férfiak, akik szeretnének bemenni és a feleségük is úgy akarja, bemennek. Te nem szeretnél majd, nem mész. Neked undorító, egy másik embernek csodálatos. Ennyi. Szimpla különbözőség, ami az emberek között természetes jelenség.
2015. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

A kérdés alapján te még igen messze állsz a gyerekvállalástól, és gondolom, fiatal is vagy. Teljesen normális, hogy most így gondolod, bár a szavaidat megválogathatnád, te is csak megszülettél valahogy, ha a szüleid így fogták volna fel ("undorító látvány"), lehet ma sehol se lennél.


De mint mondtam, normális, hogy így érzel, majd évek múlva, ha odáig jutsz, hogy megtalálod az igazit, és már babát is terveztek, hidd el, át fog ez értékelődni benned.

2015. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem is értem ilyen éretlen fejjel hogy jut eszedbe ilyeneken gondolkozni?! :D Mielőtt ilyen kijelentést teszel elsőször el kéne jutni az első szerelemig, egy igazi párkapcsolatig, a kölcsönös odaadásig...Hogy valaki annyit jelentsen számodra hogy gyermeket szeretnél tőle,és ő hajlandó is legyen szülni neked egyet! Majd ha ott leszel és 9hónapon át látod a párodatat szenvedni,látod őt boldognak,együtt élitek meg a kis magzat első rugásait stb,nah akkor alkoss véleményt ebben a kérdésben! Mellesleg az én férjem is irtózott ezektől a véres dolgoktól,de meg se fordult a fejében hogy ne jöjjön be,mióta kismama vagyok(előtte ő is félt)

37+4hkm

2015. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Tisztelt kérdező!


Nemrég érkezett leveledre, mely szerint, idézem: "apádnak is lett egy k.u.r.vája anyád oszt ugy meg.k.u.rta a p.i.náját hog megszulettél te selejt kis g.e.ci, nyelt volna le anyád inkább" azt a választ adnám, hogy a "soha nem is lesz barátnőd" mondatomat kijelentésnek szántam, nem bizonyítandó tételnek (a bizonyítás ettől függetlenül jól sikerült).

2015. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
én ilyet biztos hogy nem irtam, nem szoktam ezen az oldalon levelezgetni senkivel se, valaki ugy tesz mintha ö lenne a kérdezö és ö irkál itt mindenfélét, a nyakamat rá!
2015. szept. 27. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!