Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 gyermekem van, az orvosom...

5 gyermekem van, az orvosom azt mondta el van meszesedve a méhem, de úgy tűnik újra érkezik egy baba. Azt mondta hogy életveszélyes lehet egy újabb gyerek. Mennyi esélye van annak hogy minden rendbe legyen a szülésnél?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Azt csak Te tudod, hogy mennyire van értelme kockáztatni az életedet. 50%, hogy leszel egy 6 gyerekes anyuka, és 50%, hogy lesz 6 árva, vagy félárva gyermeketek.
2014. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
én biztosan felkeresnék egy másik orvost vagy szakembert, lehet majd teljesen mást mond! drukkolok neked :)
2014. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen keress fel egy másik szakembert! :)
2014. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem értelek. Tudván tudod, hogy a méhed nincs rendben, nagy a kockázata egy újabb terhességnek. Van 5 (kiskorú) gyermeked, akiknek egy egészséges édesanyára van szükségük. A felelősen gondolkodó emberek még az esélyét is elkerülnék egy újabb terhességnek.
2014. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
A hatodik gyermekéért is ugyanolyan felelős! Csak azért mert magzat, még él. Van, hogy védekezés ellenére csúszik be a baba, te is tudod, tele van az oldal ilyenekkel. Közben eszembe jutott, hogy ha elmész mondjuk egy klinikára, vagy másik dokihoz, akkor konzíliumot is kérhetsz, tehát amikor több orvosból álló csapat segít felmérni a helyzetet.
2014. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
bár orvosilag nem tudok válaszolni, esetleg keress fel egy másik orvost is. De, minden szülés eleve kockázatos, én is végigparáztam, nem magamat féltettem, hanem a babámat na meg nem szerettem volna, ha árván maradnának a gyerekeim. Nálad van egy komoly kockázati tényező. Ezzel kockáztatsz egy kisbaba életét és a sajátodét. Viszont az 5 meglévőért felelős vagy. Gondolom még az elején vagy, a kisebbik rossz talán, ha most mondasz nemet a dologra, mint kihordod és mondjuk 7-8 hónapban meghal. Vagy veled lesz valami. Nagyon szép nagy családod van, az orvos kimondta az életveszély szót. Hát szerintem mérglegelj. A gyerekeknek szükségük van az anyjukra sok-sok évig!
2014. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Másik doki!
2014. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod, 5 gyerekes édesanyaként én ezt nem itt kérdezgetném egyszerű halandóktól. Honnan tudhatná itt a választ bárki? Nyilvánvaló, hogy azért mondta, mert kockázatosnak gondolja. Keress fel mást, ha nem hiszel neki. Az 5 gyereknek szüksége van rád.
2014. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezt mi a jo istenert nem az orvostol kerdezed????? komolyan ilyen hulye vagy, 5 gyerek utan, h egy ilyen komol dolgot itt kerdezgetsz? honnan tudhatna barki??? jezusom...
2014. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi van veled, kérdező?
2014. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!