Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet homeos bogyit szedni a...

Lehet homeos bogyit szedni a 34. Héttől? Ha mind a 3 homeos bogyót beveszem egy napon, minden nap akkor az hatásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Segítséget szeretnék kérni. Vettem a gyógyszer tárban homeos bogyíkat. Mivel nem tudom higy kell szedni elkezdtem bevenni minden nap mindegyikből 5-5-5 gólyót. A nyelvem alá teszem és elszopogatom. Kérdésem higy ez így jó(pulsatilla C30, Cimicifuga C5, Caulophyllum C5)

Ha egymás után szedem be mindegyiket és elòtte utána nem eszek egy órával akkor az úgy hatásos? Vagy így sok? Elég a C5 vagy inkább D2 kellene vagy C 30 ,C 200??? Segítség. Valamint tapasztalatra lenne szűkségem. 34 hkm ☺



2015. okt. 1. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezze kezelöorvosát, gyogyszerészét, dilidokiját!
2015. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hatóanyag/nyomelem/vitamin nincs a homeopátiás cuccokban, az a kérdés, a "hordozó" lehet-e veszélyes a gyerekre. Ha túl sok cukrot eszel ilyen formában az megárthat:)
2015. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hatóanyag híján legföljebb a cukor vagy az ételfesték árthat meg, ami a tablettákban van. :)
2015. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdetnek olvasd el, mit írt a "betegtájékoztatóba" a sámán. (Vagyis: RTFM)
2015. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szedtem anno, mert az apósom nagyon hisz az ilyesmiben. Úgy gondoltam, ártani nem árthat. Nem emlékszem pontosan az adagolásra, de nem kellett minden nap mindegyikből 5-5 szem, az biztos. Hatásos szerintem nem volt, 33 órás szülésem volt, majdnem császároztak, szóval ennél rosszabb nagyon nem lehetett volna bogyó nélkül sem.
2015. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!