Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesség végén járó kismamák!...

Terhesség végén járó kismamák! Ti is gondoltok este arra, amikor lefekszetek, hogy olyan fáradtak vagytok, és ne éjjel induljon be a szülés?

Figyelt kérdés

Elsővel másfél napja nem aludtam a rendszertelen de erős fájásoktól.

Eleve nagyon fáradt voltam, persze az elején az izgalom feltöltött adrenalinnal, de annyira elfáradtam közben, hogy a végén már a férjem és a szülésznő tartotta a lábamat..

Most napok óta este amikor lefekszem aludni, úgy érzem hulla vagyok, és reménykedem, hogy nem indul be éjjel.


2015. okt. 2. 05:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont aznap gyűlt össze rengeteg tennivaló és túlhordás miatt már korán bent kellett lennem NST-n, a nagyobbikat is vinni kellett suliba, egyéb teendők..stb.

Lényeg hogy este bezuhantam az ágyba mint egy zsák krumpli, amikor éreztem hogy fájás.. mértem és 5 perc múlva megint..

Akkor bevágtam a durcit hogy márpedig én aludni fogok :D akkor távozott a nyákdugóm és szomorúan vettem tudomásul hogy indulhat a banzáj. Mentő, kórház és 2 óra múlva meg is született. A babák tudnak időzíteni.

2015. okt. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz,még nem vagyok a vége felé,de már most ezen izgulok.A kisfiam születése előtt közel 2 hétig borzasztóan aludtam (azaz nem aludtam) és nagyon nagyon fáradt voltam alapjáraton is.Ugyanúgy időnként nagy adrenalinlöket,aztán meg két fájás közt bóbiskoltam néhány percet a szülőágyon.Miután kibújt a baba,csak vacogtam,remegtem,mint a kocsonya és az óriási fáradtság ellenére sem tudtam pihenni,aludni.
2015. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez fordult meg a fejembe tegnap éjszaka. Nagyon fáradt voltam és felébredtem, hogy fura érzésem van a pocakomba, nagyon nagyon bíztam benne, hogy reggelig nem lesz semmi, mert csak aludni akartam :-D persze, azóta sem érzek semmit

39 hkm

2015. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na akkor többen vagyunk így.

Azért remélem,hogy legalább nem éjfél fele indul be, olyan 10 körül szoktam elaludni, legalább hajnali 3-ig hagy pihenhessek. :)

2015. okt. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!