Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Epidurális után éjjel fáj a...

Epidurális után éjjel fáj a gerincem/derekam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az első és a második szülésnél (rá 2 évre) is kértem epidurális érzéstelenítést. Az első szülésnél hatott rendesen, nem volt gond, utána 1-2 hétig vagy addig sem éreztem a helyét, ahova böktek, de csak akkor mikor úgy mozdultam. Második szülésnél is kértem, de ott csak a jobb oldalamra hatott, hiába fordítottak át utána balra is, semmi hatás, hiába kaptam erősebb cuccot, éreztem bal oldalt mindent. Azt mondták, valószínű van ott valami lerakódás, azért nem folyik át a bal oldalra. Viszont azóta alvás után alig bírok felkelni annyira fáj a gerincem/derekam. Van, hogy szinte megfordulni is alig bírok az ágyban. Ha felékelek és megyek 1-2 kört, mozgok kicsit, akkor helyreáll minden és elmúlik a fájdalom. Mi lehet az oka? Lett ott valami a gerincemnél? Van még más is így? Elmúlik ez idővel (lassan 1 éves lesz a kislányom).

2013. nov. 23. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Megbökhettek valamit, amit nem kellett volna...

Nagyon sajnálom!

(Én ezektől, meg a szúrástól annyira féltem volna, hogy eszembe se jutott kérni ilyesmit egyik szülésnél se. Tudom, hogy ez nem segít most Neked, csak ez benne van a pakliban, ha az ember kéri...)

Remélem azért idővel javul még!

Annyit azért megér a dolog, hogy nézesd meg orvossal.

2013. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom mint neked, mi történt azóta nálad, helyrejöttél? Hogyan?
2015. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mire 2 éves lett a lányom és nem kell sokszor felvenni, cipelni, azóta helyreállt, már nem szokott fájni. Röntgenen voltam akkor, de mindent rendben találtak. Remélem idővel neked is elmúlik!
2015. jún. 8. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!