Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rendszertelen fájások, nyákdug...

Rendszertelen fájások, nyákdugó elment tegnap reggel. Mikor szülök?

Figyelt kérdés
Mióta elment a nyákdugó,azóta bővebb,nyúlós-rózsaszínes folyásom van,és szinte állandó keményedés.Fájásaim viszont nagyon rendszertelenek,van,hogy 1 órát nincs.Ma megyek dokihoz,12.-ére voltam kiírva.2. baba,az elsőnél,mikor elment a nyákdugó,rá pár órára megindult a szülés.Szerintetek ez fájásgyengeség,és lehetséges,hogy megindít a doki?
2010. márc. 15. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nincs két teljesen egyforma vajúdás és szülés.Biztosan befognak indulni a fájásaid :)Lehet már délután.Jó szülést! :)
2010. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, igazából nem is fájásaim voltak,hanem csak görcsök. Február 22-én 20:34-re értünk be a kórházba (én nem akartam menni, féltem,hogy kiröhögnek,hogy nem tudom a 2.gyerekemnél,mikor kell bemenni), 2ujjnyi voltam akkor, vizsgálat közben elment a magzatvíz, 21:35-re megszületett a kislányunk. Ha neked is ilyen szerencséd lesz, még ma megszületik a pici.

Könnyű szülést!!!!!

Majd írj,mi lett!

2010. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! nekem egy kedd du ment el a nyákdúgó, csütörtökön egész nap enyhe fájások voltak, és péntek hajnali 4.08-ra meglett a lányom. Akkor 8 napot hordtms túl. Mozogj sokat! Nekem is 2 baba volt.
2010. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mizujs?
2010. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Semmi:(Még azóta is egyben vagyok.A doki megvizsgált,és azt mondta,hogy végül is elindult a folyamat lassacskán,kb 2-3 nap és meglesz a kisfiam.Nagyon remélem:)Fájásaim most is csak jóslók vannak,meg keményedés,ennyi.

2010. márc. 16. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
És most mizujs? :) letelt 3 nap:)
2010. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!