Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes kismama vagyok....

39 hetes kismama vagyok. Rendszertelen de erős fájásaim vannak reggel óta és egyre erősödnek szerintem, hajnalban még vérezgettem is kicsit. Mikor kellene a kórházba indulnom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 11:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%

-amikor elfolyik a magzatviz hivj mentőt és már ne állj fel


- amikor szabályos ötperceseid vannak -ha nincs messze a kórház


ha messze van akkor 10 perceseknél.

2010. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Sima vér volt, vagy inkább ilyen nyálkás-vércsíkos valami? Mert ha az utóbbi, akkor a nyákdugó lehetett, de ha csak sima vér, akkor én a helyedben elindulnék a kórházba. Ha a nyákdugó volt, akkor várnék a helyedben, míg kicsit rendszereződnek a fájások. Állj be forró zuhany alá, ha elmúlik, akkor nem lesz szülés, ha nem, akkor itt az idő, készülj, mert lehet, hogy még ma baba lesz. Kitartást, könnyű szülést és majd jó babázást kívánok!!!
2010. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Zuhanyozáson már túl vagyok, azóta is vannak fájásaim. A vér inkább barnás volt, felhívtam a dokit, ő azt mondta a tágulástól lehet. Az előbb mértem pár fájást, egyik 18-kor, második 25- kor, harmadik 40-kor jött!
2010. aug. 18. 11:46
 4/28 anonim ***** válasza:
33%

ezek 8 aztán 5 percesek szerintem indulj!!


Ügyes legyél!!

2010. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A dokidat nem kérdezted, hogy mikor menj? Ha nincs gond, én várnék még, jobb az otthoni környezet, mint a szülőszoba. Második voltam.
2010. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok kötözködni, Carmen, de az egyik 7perces volt, az utána következő pedig 15. Szóval messze még az 5 perces. Talán annyiból szerencsés lenne, ha bemennél, hogy adnának oxitocint, és az rendszerezné őket, tehát elképzelhető, hogy hamarabb meglenne a baba, mintha otthon vársz. Nehéz kérdés ez, én a helyedben mindenesetre maradnék még. Ismét második voltam.
2010. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Én a biztonság kedvéért bemennék. :) Sztem már úgy sem engednek haza, viszont amint előttem írtak, jobb ha otthon vagy addig amíg nem lesznek rendszeresebbek. :) Sok sikert nektek, ügyesek legyetek, majd jelentkezz! :)))))))
2010. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
igen 15 perces bocsánat elirtam .
2010. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon korai még bemenni. Akkor mentem be, amikor már 1-másfél órája folyamatos és rendszeres fájásaim voltak, tehát kb így: 8-9 percesekből egymás után több, majd 7 prcesek, majd 6, ezzel mentem be.


7-15 perces fájás, ez rendszertelen, nekem ilyen napokkal a szülés előtt is volt.


Miket mértél azóta???

2010. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

A következő fájás most óra 1-kor jött. Tuti rendszertelenek! Azt hiszem várunk még, nem rohanunk be, mert az rosszabb lenne, ha hazaküldenének!

Köszönöm a válaszokat, sokat segítetek!:)

2010. aug. 18. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!