Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jósló vagy szülés lesz? Volt...

Jósló vagy szülés lesz? Volt más is így? Mikor kell indulni?

Figyelt kérdés

Este óta keményedik a hasam.Először össze-vissza,de 11 óta 5 percenként.Nem tart sokáig és még elviselhető.Honnan fogom tudni ha menni kell?Főleg így,hogy egyből 5 percenként jön?

37hkm



2015. okt. 6. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg zuhanyra el kellene múlnia, ha jósló. Mondjuk ha csak keményedik, az még nem hiszem, hogy szülés lesz, de persze akár az is lehet.
2015. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyozz le meleg vízzel, ha elmúlik, akkor csak jósló.
2015. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meleg zuhany és utána ágyikó. Ha jósló, akkor elnyugszanak a fájások, ha éles, akkor erősödni fognak.
2015. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lezuhanyoztam.Most fekszem.Zuhany közben is keményedett rendesen.Kicsit szédülök is.Mondjuk ma alig ettem valamit,mert nem volt étvágyam sem.

Most várok hogy alakul...

2015. okt. 6. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mérd az időt! Én 2 hétig jóslóztam, 5 percesek és mindenféle volt. Az igaziak egyre gyakrabban jönnek majd, 15 perc, 13-10-8-5

De én onnan tudtam, hogy jóslók, mert nekem kb.így jöttek:

5-5-5-7-5-12-9-5. Az igaziak között nem marad ki hosszabb idő.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Írj majd mi volt!

2015. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg jósló fájásom volt, az igazinál az lett gyanús, hogy zuhany után jobban éreztem. Később már furcsa volt, hogy még mindig tart, lementem a boltba, tovább erősödött ráadásul sűrűsödött is, én innen tudtam, hogy ez most már nem jósló.
2015. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem rengeteg jóslóm volt. az igazi vhogy más volt. másodpercre pontosan jött, erősebben! és nem 5 perccel indult, 10-7-5
2015. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Még "egyben" vagyok.Még mindig vannak keményedések,de úgy látom nem akar beindulni a dolog.Lassan 1 napja tart,ilyen még nem volt.Volt másnak is ilyen?

A hasam mintha kicsit lentebb lenne (más is megjegyezte),de lehet csak beképzelem :(

2015. okt. 6. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nekem volt mikor egész nap tartott jósló. Amíg nem erősödött nem foglalkoztam vele túlságosan és az igaziak egyértelműek voltak.
2015. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most reggel pisilésnél egy 10-20 cm hosszú fehéres,átlátszó kocsonyás,nyálkás valami volt a papíron.

Lehetett nyákdugó?

2015. okt. 7. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!