Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mennyivel jelentk...

Szülés előtt mennyivel jelentkezett hasmenés akinek volt?

Figyelt kérdés

Tegnap délután kezdődött, de ez nem olyan igazi beteges hasmenés, mint amikor beteg vagyok, nem csikar a hasam sem, de ha elmegyek wc-re akkor megy. Arra gondoltam, hogy lehet kezdődni fog a szülés a közeljövőben, mert több helyen olvastam, hogy lehet előjel. Szóval, ha valakinek volt, mikor kezdődött?

38+6 hkm



2015. szept. 18. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajnali kettőkor, fél 12-kor már család voltunk.
2015. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
délben hasmenés (de teljesen folyós, olyan mint amikor pisil az ember), azután jöttek szabályosan a 15 perces fájások, 1 óra múlva már 10 percesek voltak, ennek ellenére délután 6-kor értem be a kórházba, ahol közölték is, hogy a hosszabb szakaszon túlestem. fél nyolckor megszületett a lányom. Én nagyon jól elvoltam itthon, még a virágaimat is gyorsan kigazoltam :)
2015. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

nálam is ugyan így van már napok óta! én amúgy sem voltam az a mindennap wc-re járó típus még terhességem előtt sem,de mostanában(én azt mondom szerencsére)mennem kell igaz nálam ez általában napi 1x max 2x de de olyan hasmenéses az állaga, szóval már én is reménykedem hogy készül a szervezet a nagy napra.


minden jót nektek :)

38+5 hkm

2015. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen nálam ugyan ez volt. Csoda volt ha egy héten 2x el tudtam menni. Én is nagyon reménykedem,szorítok neked is :)
2015. szept. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!