Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gyermekágyas betétek tényleg...

A gyermekágyas betétek tényleg szárny nélküliek? Nem folyik úgy ki a "cucc"? Milyet ajánlanátok szülés utánra? HELP!

Figyelt kérdés
első szülès utàn èjszakai alwayst hasznàltam, az is katasztrofàlisan nagy volt az èn XS-es fenekemre :) gondolom a Tena sem èpp kicsi, meg mèg szàrnya sincs. Teljesen tanàcstalan vagyok... Nem tudom hogy melyik betèt mekkora, (nem hasznàlom soha, gyűlölöm) pedig szívem szerint az ősszeset kibontanàm, megnèznèm ès megtapiznàm, hogy jó lehet-e.
2015. okt. 7. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Első szülésem után Tenát, második után Tescosat használtam. Nem kisebb, de ennek sincs szárnya.

Viszont Tenából van kisebb méret is, és van olyan is, aminek van szárnya. Nézd meg a Tena.hu-n.

Illetve hát attól függ, mennyire vérzel, de lehet hogy elég lesz egy nagyobb méretű éjszakai betét is.

2015. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem folyt ki a tenából. Nincs szárnya tényleg de ha nem nagy a bugyi, megtartja rendesen.
2015. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszett, hogy nincs szárnya. Én Tenat vettem, de felnőtt bugyipelenkát. Mosni sem kell, fehérnemű helyett viseltem, mosakodáskor kidobtam és kész. Nem volt vele semmi gond, kényelmes volt, nem féltem, hogy félre folyik (eléggé véreztem utána), stb. Elégedett voltam, másodszor is ezt fogom vinni magammal. [link]
2015. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen, ez lenne a tuti, de ha jól làttam, M-es a legkisebb méret.
2015. okt. 7. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Dm saját márkás (JEssa) inkontinenciabetéte vettem mindig, van különböző méretben és egy csomagban csak 10 db, tehát válogathatsz.

Amúgy arra számíts, hogy a második vagy akárhányadik szülésed után nem biztos hogy annyi vérzésed lesz, mint az elsőnél, lehet hogy sokkal több, sokkal kevesebb. Ez szülésenként változhat.

2015. okt. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!