Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jártatok nár úgy bementetek...

Jártatok nár úgy bementetek ctg re az nem mutatott semmit de mégis beindult a szülés?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Reggel volt ctg-m, kb. 10körül. Egy pukli ugyan volt rajta, de érezni semmit nem éreztem. Aztán este 11kor elment a nyákdugó, éjféltől már fájásaim is voltak. :) Sosem lehet tudni, mikor indul be :)


Majd 7 órán át rendszeres 6-8percesek voltak, bementünk, de a kórházban leálltak a fájások, 2-3 hullámon kívül semmi nem volt a papíron, hazaküldtek. Otthon megint beindult. Majd megint bementünk, megint leállt. Ezt ismételgettük egy napig, majd megelégelték és benntartottak.

2015. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én most voltam ctg n semmit sem mutatott. Most meg ülni se àllni nem tudok annyira szenvedek. Gőzöm sincs hogy ez most mi
2015. okt. 8. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meleg zuhanytól elmúlik, akkor jósló fájás, ha nem, akkor készülődik :) Drukkolok!
2015. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Reggel voltam CTG-n, utána a dokim is megvizsgált. Hazafelé még elmentem vásárolni, és a pénztárnál elkezdett folyni a vizem. Ez délben volt. Este 10-kor már a kezemben volt a fiam.
2015. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Délelőtt 11-kor voltam ctgn, ami semmi különöset nem mutatott. Este 10-kor folyt el a magzatvíz és reggelre megszületett a kisfiam.
2015. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Reggel 9 korul voltam ctg-n. Semmit nem mutatott. Doki meg is vizsgalt, zart mehszaj, de megrovidult mehnyakam volt.

Hazamentunk, du 2-kor tagulasos verzesem kezdodott, uh egyertelmu volt, h irany a korhaz.

11 ora mulva kezemben volt a pici fiam.


Konnyu szulest kivanok! :-)

2015. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Delben voltam ctg-n, nem mutatott semmit. Plusz a dokim is megvizsgalt,o sem latta semmi jelet szulesnek. Este 7kor beindultak a fajasok itthon, 3 oraval kesobb megszuletett a babam:) (beertunk idoben a korhazba)
2015. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság?

Első szülésemkor már hajnaltól voltak enyhe fájásaim,9-re amúgy is időpontom volt CTG-re,közben is voltak fájásaim,de nem mutatott semmit,haza akartak küldeni,de mondtam a dokinak,hogy azért én érzek valamit.Megvizsgált és irány a szülőszoba,mert már félig ki voltam tágulva...Ennyit a CTG-ről...

Könnyű szülést,ha még nem szültél meg!

2015. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reggel 7kor mentem nst-re, de semmit sem mutatott, rá 2 órára pedig elfolyt a magzatvizem. Van ilyen. 40+6 hetes voltam.
2015. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!