Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma voltam dokinál, azt mondta,...

Ma voltam dokinál, azt mondta, hogy szerinte tuti kihúzzuk a terminus végéig (teljesen zárt méhszáj, első baba). Van itt valaki, akinek ilyen "értékek" mellett mégis hamarabb beindult a szülés? 36 hkm

Figyelt kérdés
Mesélnétek, kinek hogy volt? Már eléggé türelmetlen vagyok! :)
2013. júl. 4. 19:55
1 2
 1/12 dia1127 válasza:

szia :)

Nekem már a 35-héttől kezdve egy ujjnyira nyitva volt a méhszájam,azt mondta az orvos h napok kérdése :)

aztán végül kiírt nap előtt 2 nappal jött a baba :)

bármikor el kezdhetsz tágúlni a babán múlik :)

Könnyű szülést kívánok és jó egészséget a picinek és az anyukának :)))

2013. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Első baba, zárt méhszáj, pontosan 41. betöltött héten született meg. Szerintem ne legyél türelmetlen, úgyis meg fog történni. Nekem azt mondták, hogy minden percet ki kell élvezni, mert addig van nyugalom otthon. Hát igazuk volt :)
2013. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Végig zárt voltam én, 39+4 napra született a fiam. 36 hetesen még ne türelmetlenkedj, korai lenne még megszületnie. Használd ki a nyugalmat, a szabadságot, mert jó ideig nem lesz benne részed.
2013. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
"én is", bocsánat.
2013. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
NST-n voltam, majd a doki megvizsgált , ez csütörtöki nap volt. MOndta, hogy jövő héten találkozunk, addig 100 % bent marad a baba, teljesen zárt voltam, első babával, 39. héten. Nah, még aznap éjjel elfolyt a magzatvíz. :)
2013. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38 hetes voltam amikor vizsgált mert utazott el egy hétre azt mondta hogy sajnos nem lesz itt amikor jön a baba mert napok kérdése és kint lesz, de az utat nem tudja lemondani, adott egy orvost aki helyettesíti, hát édes lányom 40+3 ra jött így nála tudtam szülni, semmi jelentősége mit "saccol"
2013. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy keddi napon voltam a dokimnál. Azt mondta rá fogok húzni, nagyon fent van a baba, plusz zárt méhszáj stb. Következő keddre voltam kiírva.

Keddi vizsgálat utáni napon, szerda éjjel 11kor indultak meg a fájások, csütörtök reggel 6-kor meglett a Kisfiam :)

2013. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanez volt, mint neked, se fájás és még a méhszájam is zárva volt, időnként volt egy kis jósló, de viszont sokat keményedtem. Kiírt időpont után 3 nappal szültem. Szóval nekem nem jött előbb a pici lányom :)!
2013. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek az ellenpélda :) 37+5 hetes voltam amikor megvizsgált a doki és mondta, hogy a lányom bizony még bent szeretne maradni egy ideig, úgyhogy ne is számítsak arra, hogy előbb jön, a méhszáj teljesen zárt volt, ctg nem mutatott semmi különöset. Rá 2 napra elfolyt a magzatvíz. Beértünk a kórházba és az ügyeletes először alig akarta elhinni, hogy elfolyt, mert a méhszáj még mindig zárt volt. Aztán azt mondta, hogy így hosszú vajúdásnak nézek elébe, és igaza lett.
2013. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Terminus előtt 5 nappal született a kislányom.Teljesen zárt voltam előtte egy nappal még, első baba.:) Könnyű szülést!
2013. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!