Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti káromkodtatok szülés...

Ti káromkodtatok szülés közben? Mit szól hozzá az orvos, személyzet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon mocskos szájú, de azért ha mérges vagyok vagy fáj valami (pl belerugok az ágy szélébe) azért ott ki szokott jönni... Attól félek, hogy szülés közben is elengedek majd egy-két csúnyábbat. Volt olyan, akivel előfordult? Hogy állnak ehhez egy szülészeten?
2015. okt. 14. 13:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
69%

"Ó, hogy az a ...aaaaazt a ku rvaaaaaa, hóóóóóóóó, azt a kibebasz......úúúúúúúhhhhhh" Ez néhányszor elhangzott a vajúdás keményebb perceiben, de nem hangosan, inkább morogva, sziszegve. A szülésznő örült neki, mert innen tudta igazán, hogy melyik fázisban vagyok.

Nem néztek csúnyán és nem volt ciki. Viccen kívül, sok információt ad a szülésznőnek.

2015. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy ha majd véletlenül kicsúszik 1-2 ilyen majd megondják, hogy milyen anyuka az ilyen, aki így beszél...
2015. okt. 14. 14:00
 3/67 anonim ***** válasza:
62%
És akkor mi lesz?
2015. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén én erre nem is emlékszem. Fájt nagyon, mondtam én mindenfélét, lehet hogy káromkodtam is, majd megkérdezem a férjemet, sok részlettel ő szolgált utólag :D.

Nem fognak semmit szólni, hidd el láttak és hallottak ők már mindent :D.

2015. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt semmi, de nem egyszer hallottam már olyanról, hogy anyuka annyira magán kívül lett, hogy a férjét kezdte el szidni, h te tetted ezt velem te mocsok szemét stb...:)

Szerintem nincs ebben semmi, mindig gondolj arra h bármilyen hülye is a te eseted egészségügyben dolgozók biztos láttak már cifrábbat is:)

2015. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Igen, a férjem már mondta, hogy ha bármi is van, szidjam őt ahogy akarom :D Csak az orvost ne szidjam, az lehet nem lenne jó ötlet :)
2015. okt. 14. 14:14
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
Én nem káromkodtam, viszont azt ordítottam, hogy gyere már ki te kölök, szóval akár rólam is hihették, hogy milyen anyuka az ilyen, aki így beszél a gyerekével :D. Aztán a dokival is kiabáltam, hogy szedje már ki belőlem :D, de nem tűnt úgy, hogy megsértődött volna. Abban a pillanatban nem érdeket mint gondolnak, a kisfiamat pedig imádom, mindig türelmes vagyok hozzá. A doki meg utólag csak nevetett az egészen, amikor elnézést kértem. :) Azt mondta ez mindennapos. Szóval láttak már ők olyat is aki káromkodik, meg mindenfélét, ez tuti.
2015. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a mellettem lévő hölgy szült, elhangzott rgy két káromkodás, akkor szólt az egyik szülésznő, hogy ne beszéljen csúnyán, arra figyeljen amit ők mondanak stb. Engem meglepett, mert gondoltam ez ott és akkor nem igazán számít.
2015. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
35%
Egyiknél sem szitkozódtam, nem is kiabáltam pedig nem kaptam EDA-t. Átadtam magam a történéseknek, igyekeztem normálisan lélegezni (ez nem igazán sikerült) és nyugodtnak maradni. Eszembe sem jutott ilyen filmbéli vajúdást eljátszani, tőlem ez távol áll.
2015. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:

A szobatársam mesélte szülés után, hogy a férje nyugtatgatta egy két nehéz fájás közben, hogy semmi baj, mindjárt vége, ő meg kiabált vele, hogy ne hazudjál!!!!


Egyébként ettől ne félj, szerintem egy szülésznő, meg egy szülésorvos már sokmindent látott életében, nagyon újat nem tudsz neki mutatni, mondani!


Egyébként én is azt hittem, hogy nem fogom bírni, de az első szülést tényleg jajgatás, meg minden nélkül végigcsináltam. Nagyon büszke voltam magamra. A második sokkal jobban fájt. Harmadszorra nem tudom mire számítsak, remélem túlélem:)))

2015. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!