Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? Volt akinek...

Mi lehet ez? Volt akinek hasonlóan indult a szülés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma töltöttem a 40.hetet, tegnap este óta vannak összehúzódásaim,de inkább erőteljes keményedések ezek. Ma reggel 9-re rendszeressé is váltak és azóta ilyen 6-7-8percesek. Picit erősödött is.Viszont éjjel az egyik pisilés előtt nagyobb mennyiségű nyálkás valamit találtam a bugyimon meg utána még órákon keresztül szivárgott. (Azóta megint elkezdett,de egyre vizesebb állagú. Ha felállok,lehajolok stb akkor jön nagyobb adag és ha megszárad nem hagy nyomot a bugyin mint a folyás) Azt hittem hogy a nyákdugó,de doki szerint teljesen zárt és kemény a méhszáj még. :( Dèlelőtt vizsgàlt. Nst-m is volt,mutatta is az összehúzódásokat. Erre hazaküldött a doki hogy pihenjek meg szedjek magneB6-ot. Szerintetek mi lehet ez a szivárgás? Indulhat a vajúdás ilyen összehúzódásokkal? Meddig kell várni hogy erősödjön? Nektek meddig kellett? 1.baba!

2015. okt. 14. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szedjél magnéziumot? :O 40 hetesen, vajúdás közben? :O

nem normális az orvosod, az tuti :(


nekem pont így volt, mikor már vajúdtam, folyamatosan jöttek belőlem ezek a nyákos izék, gondolom a tágulás miatt. én 4-5 percesekkel indultam a kórházba és rá 5 órára megszületett a kisfiam :)

zuhanyozz le meleg vízzel, ha nem múlik el attól, akkor menj vissza és ne hagyd lerázni magad!


majd írjál, hogy hogyan alakult :)

2015. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Zuhanyoztam. Erősebb volt tőle.... De azóta már nem is számolom mert egész nap ezt figyeltem és már teljesen kiábrándultam. :( Elméletileg azért adta a magnéziumot,h érjen a méhszájsm mert "nagyon kemény és zárt még"....
2015. okt. 14. 18:10
 3/11 anonim ***** válasza:

ha erősödik akkor kórház mert ezek nem csak jóslók azt szokták mondani!!!ha nedvesség azota is van akkor lehet az a magzatviz is!!

(dokid nem normális h mg-t szedet ilyenkor!!!!)

2015. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ha valódi fájások gondolom akk az a pár szem Mg már nem sokat oszt vagy szoroz....Remélem
2015. okt. 14. 18:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy ideje lesz lassacskán a kórház fele vennetek az utat :)

Sok sikert, könnyű szülést és Jó Egészséget Nektek! :)

2015. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, oszt és szoroz, mert gyengíti a méhösszehúzódás hatékonyságát. Én 35. héttől nem vagyok hajlandó szedni, brutál sok oxit kaptam az elsővel, mert nem nem volt elég erős a méh izomtevékenysége a sok magnézium miatt. NE szedd!
2015. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is szülés lesz ebből lassacskán... :)

Lehet, hogy a magzatvized folydogál. Figyeld a fájásokat, ha már azért nagyon beállnak 5-7 percesekre, egyre hosszabbak, és egyre jobban fájsz, akkor érdemes már elindulni. Nem tudom mennyire vagytok a kórháztól.


Én utolsó pillanatig szedtem a mg-ot, az én dokim azt mondta nyugodtan lehet (nagyon megbiztam benne, szuper kis doki:) ), mondjuk a magas vérnyomásomra is jótékony hatással volt. Ennek ellenére nagyon gyorsan tágultam, már 4 ujjnyival mentem a kórházba, ott pedig pár óra alatt kibújt, szóval nálam nem zavart be a mg.


Szurkolok, irj majd mi újság, ha tudsz! :)

2015. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 24 óráig vajúdtam, ebből legalább 10 óra pont ugyanolyan volt, mint a jósló fájás. Nagyon enyhe menzesz szerű görcs féle ami csak lassan erősödött. Ez az állapot eltarthat egy ideig, nyilván van akinek nem és rögtön rendszeressel kezdődik, de volt a kórházban olyan, akinek 2 napja voltak fájásai, szülőszobáról került osztályra, hogy még bőven van idő hátra. 2 nap után csak beindult rendesen neki.

Folyás nekem az utolsó hetekben lett több, az utolsó napokban nem tűnt fel változás.

2015. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves kérdező, hogy vagy(tok)?
2015. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Beszedtem a gyógyszert ahogy mondta a doki,de mégis elfolyet a vizem 14. éjjel. Sajnos a méhszájam meg totál zárt volt,úgyhogy 16órát vajudtam,végül megcsászároztak. Nagyon nehéz volt már a vége,de már itt fekszik mellettem a kisfiam. :) Nem tudok betellni vele!
2015. okt. 17. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!