Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István kórházban szült...

Szent István kórházban szült már valaki úgy, hogy nem oda tartozik és választott orvosa, szülésznője sincs ott?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol levezetik a szulest fogadott szemelyzet nelkul is ez a dolguk az mar mas kerdes hogy hogyan..en ott lattam olyan szulesznot aki fel volt fogadva de epp szabadnapos volt viszont akkor jott a szules szoval kenytelen volt befatadni az eppen gondolom irtozatosan fontos programjarol es teljesen fel volt haborodvaba,csapkodott is persze csak a kolleganoinek mikor benyitott a szulo nohoz egybol felvette a bajvigyort...
2015. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem oda tartozol és nincs ott fogadott orvosod akkor miért oda mész? Egyébként meg, ha nincs úgy előrehaladva a szülés átküldhetnek abba a kórházba ahova tartozol.
2015. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért mert ott vannak olyan feltételek amiket én is szeretnék.(Erre jöhet az a gondolat,hogy mért...itt is ott is megszületik a gyerek ..csak számomra nem mindegy ,hogy hogyan)
2015. okt. 20. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
mivel kórházválasztás nincs csak orvosválasztás, ezért én azt ajánlom, hogy fogdj szülésznőt. nem kérnek olyan horror összegeket mint az orvosok, viszont így biztosan szülhetsz ott. ha nem előrehaladott akkor átszállítanak a területi kórházba, sajnos ezt komolyan veszik :/ persze ha ki vagy tágulva akkor nyilván szülhetsz ott, de mondjuk ha elfolyik a magzatvíz és bemész akkor el is küldenek azzal a lendülettel. de ha van legalább szülésznőd akkor felvesznek, sőt még ha nem indul meg magától, akkor is ott indítják :)
2015. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha ragaszkodsz a feltételekhez, akkor az orvosválasztás a járható út számodra. Ha van ott orvosod, mehetsz oda.
2015. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha kérvényezem a főorvosnál ,hogy ott szeretnék szülni és engedélyezi ( és elvileg szokta is ) akkor mehetek oda. Csak kíváncsi lettem volna,hogy esetleg volt e valaki ott szült és ha igen milyen volt. Mármint mennyire éreztették vele,hogy nem oda tartozik és még orvosa sincs vagy teljesen normálisan álltak hozzá. De köszönöm az eddig válaszokat. :)
2015. okt. 20. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
én ilyenről még nem hallottam. De ennyi erővel meg ha engedélyezik, és bemész szülni, a szülőszobában senki nem fogja tudni a lakcímedet,tehát elvileg azt sem oda tartozol-e vagy nem. legfeljebb a gyermekágyi ellátás lesz szegényesebb mint a körzeteseknek. De gondolom ennyit megér hogy ott szülhess:-)
2015. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!