Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában, SOTE...

Bukornéheni kérdése:

Szült valaki mostanában, SOTE 2-es klinikán úgy, hogy nem volt fogadott orvosa és szülésznője? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok...
2015. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is
2015. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem pont ez volt a kérdés, de hasonló... 1,5 éve szültem ott, illetve mentővel vittek koraszülés miatt, ez a kórház van legközelebb a lakóhelyemhez ahol van koraszülött ellátás. Mindenki normális volt velem, 2 hétig voltunk bent a babával, megmentették az életét az ott dolgozók, örök hála érte. Minden nap ránk nézett egy orvos viziten, a nővérek is aranyosak voltak, nem sok különbség volt azokhoz képest akiknek volt fogadott orvosuk, csak annyi hogy őket elhívta a fogadott doki és megvizsgálta, kiszedte a varratot, nálam ugyanezt egy ögyeletes orvos csinálta, nem ismertük egymást, nem poénkodott, a szobatársammal poénkodott a fogadott orvosa. Hát kereken ennyi különbség van a szülés utáni ellátásban, sajnos a szülésről nem tudok írni, nekem sürgősségi császárom volt.
2015. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én most okt 2 re vagyok kiírva nem fogadtam orvost és szülésznőt.most pénteken megyek a második CTg re és az anbuláns nődokihoz,úgy néz ki császár lesz mert nagy a baba és az előző babám is császár volt(DE az első babát a kutvőlgyibe szültem fogadott dokim volt)szóval már a 36 hetes uh 3774grammra becsülték a babánk súlyát.szóval az érdekelne ha nincs dokim és császárra számolok mert az anbuláns nődoki azt mondta.szerintetek megvárják a kiírt napot,vagy kiveszik előbb?mert már akkora a hasam,hogy menni sem tudok:(.várom a további válaszokat.előre is köszi.
2015. szept. 16. 11:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom mindénkinek fogadott,dokija van.😔
2015. szept. 17. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom már megszületett a babád. :)

Mi a véleményed a kórházról? Körzetileg odatartozom, de inkább negatív véleményeket olvasok/hallok és félek odamenni.

2015. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia igen szept 18-án 2héttel a kiírt nap előtt megszületett a kisfiúnk.hááát vegyesek a tapasztalataim.hajnal 4kor elfolyt a magzatvíz 9re mentünk be a kórházba addigra már erős de rendszertelen fájásaim voltam az ügyeletes szülésznő nagyon tünemény volt,a doki dr Zinner Balázs kedves volt de nem kapkodta el a dolgokat.azt szerette volna hogy simán szüljem meg a picit ami kizárt volt mert nagy babát mutatott az uh én magam meg 155cm vagyok a szülésznő is mondta neki hogy nem fogom simán megszülni,végül du 4.56 kor megszületett a "pici"fiúnk császárral 4600gramm és 59cm lett.de 9-4ig hagytak vajúdni telt ház volt császarra mindenki arra várt hozzáteszem programozott császárosok voltak előttem szupi érzés volt látni,hogy a 6ágyas vajúdoban csak nekem fáj:(.de mondta a doki ha nincs baj ki kell várni a soromat..na ez van a műtőben mindenki nagyon kedves volt.a csecsemősök na az botrány milyen lekezelő flegma emberek,sokan már kérdezni sem mertek tőlük.de ez van túl lehet élni azt a 3 napot.bár mikor a zárora ráírták hogy a gyerek jól szopik és tanáccsal ellátva bocsátanak haza kicsit meglepődtem mert az én babám nem cicizett sajnos tápszert kapott már a kórházban és semmilyen tanáccsal nem láttak el.de ez van.
2015. nov. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!