Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet lazítani a...

Hogyan lehet lazítani a székletet szülés előtt?

Figyelt kérdés

Nagyon be vagyok pánikolva, mert a dokim a vasbevitelt megemeltette az utolsó hetekre, emiatt viszont minden wc egy gyötrelem....

Nagyon félek, hogy ha kapok is beöntést, az fel tudja lazítani? És ha nem is kapok, mert nem rá idő?

Nagyon nem akarok erőlködésemben a szülőágyra tenni.

Mit lehet ilyenkor bevenni?

Azt tudom, hogy inni kell sokat, lehetőleg rostosat és az aszalt szilvát is javasolják, de nekem nem használ.



2015. okt. 22. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen tapasztalatom, de itt irnak rola:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2015. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én terhességeim alatt kb. fél évig otthon is csak beöntéssel tudtam wc-re menni.

A háromból egyik szülésemnél távozott pici széklet is a vajúdás közben, de ettől senki nem pánikolt be, teljesen természetes dolog.

Ahol én szültem, ott nem adnak beöntést alapból senkinek, de ha akarsz, kérhetsz.

A válasz, igen, a beöntés fellazítja. :)


Szülés közben meg rengeteg dolog történhet, de hidd el, nem tudsz olyat produkálni, amit még ne láttak volna az orvosok meg szülésznők, szóval ne izgulj emiatt!

2015. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, amivel még próbálkozhatsz az a keserű víz ivása, már ha bírod az ízét. Meg joghurtba áztatott lenmag, sárgabarack(lekvár), bár nálam sose használt semmilyen természetes módszer, egy próbát azért megérnek.

Ja és még a gyerekeimnél ami bevált, a probiotikum kúra, de csak 3-5 nap után jött meg a hatása.

2015. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat! :)
2015. okt. 22. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Zabpelyhet vegyél,főzd meg tejben,mint ha tejbegrízt csinálnál,és ízesítsd.
2015. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
joghurtban vagy kefírben 1 nagykanál lenmag éhgyomorra, nekem az segített.
2015. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most vagy a 100%-os körtelé segített vagy szülni fogok és annak az előjele, tegnap este extra lágy volt (bocsánat!!!). A joghurtot is eszem.
2015. okt. 23. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!