Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon erős székrekedés...

Nagyon erős székrekedés (kőkemény széklet) esetén a szülés előtt adott beöntés fel is lazítja a székletet, és ezáltal könnyebben ürül?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A beöntés nem lesz székrekedésed, ne aggódj. Minden szinte kifolyik majd :)
2012. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De fel ám! :)
2012. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj de jó hír.

Bocsánat a konkrét megfogalmazásért,de kb úgy képzeltem el hogy csak kimossa a kőkemény darabokat, amik ugyanúgy fájdalamasan jönnek ki csak gyorsabban....

2012. jan. 4. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hát azért az sem kellemes! :)

Nekem fájások közben adták be,azt hittem szétrepedek!

Úgy fog belőled ömleni mint a víz!

2012. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az egyik legkellemesebb emlék a szülésből:) :)

1 liter folyadékot juttatnak fel a bélrendszer végébe és ez egyébként nem mos ki mindent, de nagyon megkönnyít:) Nekem sokat segített a kedélyállapotomon és természetesen jót tesz a szülésnek is...:) Kb. 8-szor voltam wc-n, kb. 1 óra alatt mire kiürült a feljuttatott folyadék. Onnantól mondjuk még majd 11 óra múlva született meg a fiam....

2012. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az első szülésemnél nem kaptam, mondván hogy már nincs rá idő. Közben kiderült,hoyg végül még lett volna, de már mindegy. Így viszont a kitolásnál, ami bent volt, jött ki minden nyomásra, nem volt választásom,nem lehetett visszatartani mert akkor nem tudtam volna a babámat kitolni.


Na, most bármikor szülhetek, és ezúttal kérni fogom a beöntést, hogy ne legyen ez a kellemetlen élmény újra. Viszont mostanság erős székrekedésem van...

2012. jan. 4. 22:34
 7/7 Tudja valaki? válasza:

Mindenképpen hasznos székrekedés esetén a beöntés!

A beöntésről én a [link] szereztem sok hasznos információt.

2012. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!