Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a babája koraszülött...

Akinek a babája koraszülött lett, es tudja az okát, pl egy nehezebb nap, amikor tulhajtotta magát vagy cipeledett stb az mikor/mennyivel később érezte h baj van es szülni fog?

Figyelt kérdés
Ma költöztünk,27 hetes vagyok,es sztem túl hajtottam magam,pedig alig emeltem,csak sokat mozogtam es most faj/feszül a hasam.Mikor nyugodhatok meg,hogy minden rendben a babával???Tobbet nem csibalok ilyet az biztos....Csak napközben nem éreztem es azt hittem jol bírom.
2015. okt. 30. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi miatt nem lesz koraszülött egyetlen gyerek sem, ha egyébként nincs probléma
2015. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pihenni kell, magnézium, fekvés. Nem lesz koraszülött ennyitől.
2015. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is minden rendben lesz.


Nekem az első két babám ikerként jött, és pre-eklampsiám volt velük. Napokkal előtte tudtam, hogy vagy koraszülöttek lesznek, vagy rossz vége lesz.

35 hétre születtek, ma már egészséges nagyfiúk.

2015. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Masodik babaval 38 hetes voltam, amikor koltoztunk. Nyilvan a butorokat nem en cipeltem, de harom napig megallas nelkul pakoltunk, takaritottunk, egy 120 nm-es hazat teljesen rendbe raktunk es berendeztunk.

Elotte mar felidotol magneziumon eltem, mert sokat kemenyedett a hasam es 2210-es volt a mehszajertekem. Koltozeskor kellett elhagyni a magneziumot is.


Nah, megsem szultem meg ettol, csak tobb, mint egy hettel kesobb indult be.


Ettol fuggetlenul most pihenj es kimeld magad az atlagosnal jobban, ha ugy erzed hogy kifaradtal nagyon.

En 38 hetesen mar nem izgultam, koraszules nem fenyegetett.

2015. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!