Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valami hatásos praktika...

Valami hatásos praktika szülés megindítására?

Figyelt kérdés
Amióta bent vagyok a kórházba semmi jóslóm nagy ritkán kis keményedés.Félek hogy őt is túl viszem,már nagyon szeretnék haza menni otthon vár a másfél éves kislányom én meg már több mint 2 hete a kórházban feleslegesen mert Kiderült semmi bajunk,de haza már nem engednek.segítsetek mit tehetnék itt bent hogy végre kibújjon a babó.
2015. nov. 2. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Megvárod, amíg a baba érett lesz a szülésre. Eröltetni nincs értelme, mert csak a gyereknek lesz baja belöle.


A nagyobbik meg gondolom nem egyedül van otthon, emiatt nem kellene hisztizni.

2015. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszod.itt nem a hisztiről van szó.szerintem nem is kellett volna válaszolnod.
2015. nov. 2. 07:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nem engednek. Főleg ha nincs bajotok. Megmondod, hogy elmész és kész. Ha beindult visszamész. Jogod van hazamenni!
2015. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
39 hetet töltöttem ma.így már nincs esély hogy hazaengedjenek főleg hogy nem helyben van a kórház.
2015. nov. 2. 08:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Hatásos nem nagyon.. esetleg lépcsőzés segíthet, kórházban más nem sok lehetőség van.
2015. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szülésznőm letiltott a lépcsőzésről, mert terheli a lepényi keringést és indokolatlanul lefáraszt. Szerintem nem sokat tehetsz. Ott esélyed sincs màsra. Esetleg mellbimbó stimulàcióra, de azt sem tudod elég ideig csinálni, hisz nem lehetsz fel-1 órát wc-n emiatt...
2015. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én olvastam neten hogy tonikot kell inni,gondoltam ártani nem árt,este megittam 1,5 litert,éjszaka elfolyt a magzatvíz,fájásom addig sem volt,mondjuk utána sem,így császárral született a baba.Hogy volt-e összefüggés,nem tudom amúgy másnapra voltam kiírva.
2015. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!