Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császárral szültek és...

Akik császárral szültek és nem volt meg az 1 év korkülönbség minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Még annyi kérésem lenne, hogy írjátok meg, hogy mennyi a korkülönbség. Picit hamarabb jön a kistesó és így 19 hónap lesz köztük.:) Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2015. nov. 6. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15 hónap van a gyerekeim között, mindegyik császáros volt, semmi gond nem volt.
2015. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Programozott császár volt, vagy, ha nem indiszkrét a kérdésem, megírnád, hogy miért volt szükség újra császárra? Köszönöm, ha megírod! :)
2015. nov. 6. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Már volt egy császárom korábban, a 2.-nál mehetett volna simán, de végül császár mellett döntött az orvos, a 3. 15 hónappal volt a 2. után, az rögtön program császárnak indult a 2 előzetes műtét miatt. De a heg jól bírta, a 2.nál jobban vékonyodott pedig ott több idő telt el. 39 hétre születtek meg.
2015. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az első pedig sürgősségi volt, vérnyomás, toxémia miatt.
2015. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Nagyon hasznos volt! Nálam úgy van, hogy az elsőt természetes úton, de végül vácuum-os segítséggel, a másodikat császárral szültem.

A heg látszik az ultrahangon egyébként, vagy azt kitapintják?

2015. nov. 6. 17:10
 6/11 anonim ***** válasza:
uh-al nézték, de csak a végén
2015. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Nagyon megnyugtattál! :o) Mentek a zöld kezek.:)

Még egy kérdésem lehet?:) Így sorban jutnak eszembe..:) A második vagy harmadik császár jobban vagy kevésbé fájt neked? S a gyógyulási szakaszban érzékeltél különbséget az elsőhöz képest?

Persze, bízom benne, hogy sikerül megszülni természetesen, de ez a császár olyan váratlan traumaként ért, hogy szeretnék most jobban felkészülni, persze csak amennyire lehetséges.

2015. nov. 6. 17:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Elso es masodik csaszar kozt 21 honap telt el! Elso 41. heten szuletett masodik 2 nappal a kiirt ido elott! Sokkal jobban viseltem a 2. csaszit :) Minden konnyebben ment.Felallni,setalni,wc minden! Volt 3. csaszar is az a masodik utan 3 evvel!
2015. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az első és a második császárom között 16,5 hónap volt.

Az első téraránytalanság miatt lett, a második meg programozott császárt irt elő az orvos. Az első 4130 g lett (39+4 napra), a második 4030 g (38+0 nap).

Nekem a második kevésbé fájt, mint az első.

Most várom a harmadik babánkat, a második és a harmadik között már 28 hónap lesz. Én most is a császár mellet döntök, már nem szeretnék természetes úton szülni, habár a harmadik babánk kislány lesz (első kettő kisfiú) és azt mondta a doki, szerinte nem lesz olyan nagy mint a fiúk.

2015. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as, valahogyan én is ebben bíztam, hogy könnyebbnek kellene lennie..:)
2015. nov. 6. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!