Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházakban van zárható...

A kórházakban van zárható szekrény az ágy közelében?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, hogy ha megyek szülni, pár napig azért el kéne lennem, hogy ne unjam halálra magam, viszek könyveket, de vinném az ipad-em is, viszont ki tudja kikkel kerülök egy szobába meg kik jönnek be, jó lenne egy zárható szekrény vagy valami. Vagy nem vigyek be semmi értékeset?
2015. nov. 11. 15:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
ipadet korházba? minek? van szekrény szerintem
2015. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Befektetnek hamarabb?

Mert ha csak szimplán szülni mész, akkor ugye a szülés maga az első nap, és onnantól ott lesz a babád, és nem hiszem, hogy halálra unnád magad... :D

Nálunk egyébként nem volt zárható a szekrény..

2015. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

nem hiszem h lesz időd unatkozni :-DDD

de spec a SzentImrében volt

2015. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk azért, hogy tudjak internetezni, chatelni, filmezni, zenét hallgatni, stb. Nem tudok egész nap csak olvasni. A férjemmel is jó lenne a kapcsolatot tartani, az sms meg telefonálgatás meg jóval drágább lenne mint mondjuk a chat. A lényeg h szükségem lenne rá, de ha nem tudom bezárni sehová, inkább nem viszem azért, hogy ellopják.
2015. nov. 11. 15:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, oké. Első szülésem, nem tudom még hogy megy ez, mennyi dolog lesz a babával, csak abból indultam ki, hogy mikor pl. baleset miatt voltam kórházban, szétuntam magam.
2015. nov. 11. 15:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Huuhhh, hát nem nagyon lesz időd olvasgatni, netezni, örülsz, ha fel tudod majd hívni gyorsan a rokonokat a legfontosabb infókkal. Olyan fáradt leszel, h örülsz, ha tudsz aludni pár percet. Nálunk ott volt az én babám is a szobában és a szobatársamé is, felváltva sírtak éjszaka. olyan fáradtan mentem haza a kórházból, h majd elájultam.
2015. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nálunk van (Vác)
2015. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez jó poén volt. Ha csak nem olyan kórházba mégy, ahol a gyerek nincs veled csak bizonyos időközönként (van még egyáltalán ilyen?), akkor egy perc szabadidőd nem lesz. Ha elalszik, te is azon leszel, hogy pihenj pár percet.


Egyébként nálunk szekrény ugyan volt, de nem zárható.

2015. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mondjuk én nem tudok zajban aludni, ezért nekem volt időm nyomkodni a telefonom. napi egy órákat aludtam, mert nem tudtam többet, és ahelyett hogy idegesítem ezen magam, jól jött hogy van valami amit nyomkodhatok. De abban igazuk van az előttem szóloknak hogy nagyon strapás az első pár nap, alig van időd zuhanyozni enni a szoptatások miatt.
2015. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én végig néztem egy évadnyi 24-et. A kislány rajtam volt csak hajlandó aludni. VIP szobában voltam egyedül, jó volt. Nekem speciel volt időm.
2015. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!