Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismertek olyan nőt aki azért,...

Ismertek olyan nőt aki azért, hogy a puncija olyan maradjon mint amilyen volt császárt kért?

Figyelt kérdés
Azt mondjàk szülés utàn semmi nem olyan mint előtte. Van olyan aki nem akart természetesen szülni azért, hogy lent mindene eredeti legyen?
2015. nov. 11. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ilyet nem,de olyat ismerek,akit császároztak és tök érzéketlen alul!
2015. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem teljesen igaz, hogy semmi nem olyan, mint előtte.

Kifejezetten trancsírozós szülésem volt, a méhlepényt kézzel szedték ki, így a lapátkezű orvosom ökle is vagy tizenötször áthaladt a szülőcsatornán.


Ennek ellenére 2-3 hónap után minden a régi lett, amint meggyógyult a traumásra feldagadt alvázam. Pedig az én esetem a ritkább, ilyen komplikáció ritkán van.

2015. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Attól még igaz,hogy lepontozál...sajna.
2015. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És az, hogy történt? Elég fura.
2015. nov. 11. 17:25
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi hogy történt?

Van hogy a méhlepény nem válik le magától. Ilyenkor kézzel kell segíteni mielőtt még bezárulna a méhszáj.

2015. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De akkor az a sok nő akit ismerek miért mondja, hogy nem olyan semmi? Sajnos férjeket is hallottam erről a témàról beszélni szóval valami alapja van.
2015. nov. 11. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Mert könnyebb síránkozni,mint tenni azért,hogy ne legyen nagyharang!

Az intimtorna csodákra képes

2015. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

A hüvely nem a szülés miatt lesz "másmilyen", pontosabban nem azért, mert a gyere áthalad rajta, hanem amiatt, hogy a terhesség alatt megnyúlnak a medencefenék izmai - és ezen a császár sem változat.


Amelyik nönek jó állapotban voltak a terhesség elött ezek az izmok, annak nem változik semmi a terhesség-szülés után sem, akinek meg eleve túl laza volt, annak akkor is túl "kitágult" lesz, ha soha életében nem lesz terhes és nem szül.


Ezen kivül a császármetszés, ha indok nélkül végzik, sokkal több kárt okoz egy nö szervezetében.


Ha valaki azt akarja, hogy a hüvelye "eredeti" maradjon, annak nem a császárhoz kell ragaszkodnia, hanem idöben elkezdeni az intimtornát.

2015. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én 3x szültem természetes módon, és a szex kifejezetten jobb, mint előtte (ez nem csak az én véleményem, hanem több szülő nőé is) Minden olyan,mint régebben, semmi nem változott...

Kívül-belül, érzésre, kinézetre minden ugyan olyan :)

2015. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. Nekem még a bentragadt méhlepény előtt elakadt a gyerek a szülőcsatornában. Nem tudták, hogy merre van arccal, ezért a lapátkezű orvos benyúlt a feje mellé(!) és körbesimította.

A méhlepény végét már műtőben pucolták ki, altatásban.

Nekem még a farokcsontom is eltört, az alvázam úgy nézett ki, mint akit acélbetétes bakanccsal rugdostak meg. Első egy-két hétben még széklettartási gondom is volt, annyira sérült minden, ödémás, duzzadt volt hetekig.


Nem intimtornáztam, egy hónapig örültem, ha oldalt fekve megmaradtam. Mégis visszaállt minden. Gondolom ebben genetika is van, nekem elég feszesek a szöveteim, kötőszövetek is.


Ilyen szempontból lutri a dolog.

2015. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!