Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Zalaegerszegen...

Milyen a Zalaegerszegen dolgozó Goldfinger doktor? Hozzá szeretnék járni gondozásra.

Figyelt kérdés
2008. szept. 12. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én hozzá jártam terhes gondozásra,és nála is szültem,10 hetes a legkisebb babám.

Nagyjából meg voltam elégedve,főleg ha az itteni nemtörődöm pénzéhes doktorokhoz hasonlítom.Mindhárom gyerekemet Zeg-en szültem,mindig másik orvost választottam.Gondolom ezzel elárulom,hogy nem azért,mert bármelyikkel is elégedett lettem volna.Ha vállalnék még gyereket,a Goldfinger Dr-t választanám mégegyszer is.

Szerintem a Zalaegerszegi kórházba nála korrektebb orvost nem találsz.


Minden jót,üdv

2008. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen én is jókat hallottam eddig,csak sokszor nagyon szomorúnak /??/láttam és ez zavar...Mégegyszer köszi!
2008. szept. 13. 00:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szomorú ám csak sokat dolgoznak,kevés az orvos túlterheltek.De normális,empatikus ember szerintem.Meg lehet vele beszélni bármit.Én azt nem szeretem egyébként általában itt az orvosokban,hogy nem mondanak semmit,sőt azt sem szeretik,ha kérdez a páciens.Mintha semmi közünk nem lenne a saját,és a születendő babánk hogylétéhez egészségéhez.Persze azt észrevenni,hogy kevés idő jut egy betegre nála is:(((

De ahhoz képest eléggé körültekintő,és alapos orvos.

A többi pökhendi,elszállt arogáns bunkó doki mellett pláne.Ugyanis semmit nem akarnak tenni,de azt fizesd meg jól.


Jó választás lesz a Goldfinger Dr ha rám hallgatsz.


Minden jót,üdv


1 válaszloó

2008. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb választás. Nem csak jó orvos, de mint ember is rendes, ÉS tisztelttel bánik az emberrel. Csak ajánlani tudom. :o)
2008. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!