Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek Zalaegerszegen? Mik...

Szültetek Zalaegerszegen? Mik voltak a tapasztalatok orvos, gyerekosztály, ilyesmikről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2007-ben szültem Zegen. Hát nálam nagyon gyorsan történt minden, mert beérkezés után 3/4 órával már meg is született a lányom. Nem volt fogadott dokim, úgyhogy az ügyeletesnél szültem. Nagyon aranyos volt a doki is, szülésznő is. Az orvos ugyanúgy bejött minden nap hozzám megkérdezni hogy vagyok, mint akinek volt fogadott orvosa. A csecsemőosztály dolgozóival már nem voltam annyira elragadtatva, de nem volt vészes. Volt 1-2 nagyon aranyos, a többi nem annyira. Ja, a babákat csak tévén keresztül nézhetik a látogatók. Én mondjuk ennek nagyon örültem, mert nem volt átjáróház a folyosón. Van összehasonlítási alapom, mert a 2. gyerkőcöt Keszthelyen szültem, hát ott borzalmas volt ebből a szempontból.
2010. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2009 decemberben szültem, volt fogadott orvosom, a szülés gyorsan ment, a doki is ott volt végig velem. A szülésznők nagyon rendesek, én egy fiatal csajszinál szültem, de le a kalappal előtte. Az újszülött osztályról nem tudok igazán nyilatkozni, mert a koraszülöttre kerültünk, hát a nővérfelhozatal vegyes volt. De ez igaz az újszülöttre is. Az újszülöttön a babákat monitoron lehetett megnézni, de amikor én bent voltam H1N1 miatt zárlat volt. Mikor fogsz szülni és kinél?
2010. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én szeptember közepén fogok Zalaegerszegen szülni.
2010. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2008-ban szültem,Kovács Lajosnál.Én nagyon meg voltam vele elégedve,meg a szülésznővel is(Somos Eleonóra).Tényleg mindketten nagyon sokat segítettek.Mi is a koraszülött osztályra kerültünk,én sokkal rosszabbra számítottam.nagyon kedves,segítőkész nővérkék vannak(persze itt is van kivétel,de nagyon ritkán).Másfél hetet voltunk benn,összességében szerintem nem volt rossz helyünk.Az újszülött osztályról viszont nem sok jót hallottam.Könnyű,gyors szülést kívánok neked!
2010. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is a Kovacs Lajosnal szultem, a lanyomat es a fiamat is. Nagyon rendes volt velem, kar, hogy mar nyugdijba bent. A csecsemosokrol pedig vegyes erzelmeim vannak. Voltak nagyon segitokeszek, de voltak olyanok is, akitol inkabb nem is kerdeztem semmit. A baba-mama szoba jo, de azert faraszto, mert ugye 5 agy van, igy mindig van baba, aki sir, nehez a pihenes, de ha minden jol megy azt a 4 napot ki lehet birni. Nekem sajna 12 nap volt, addigra mar nagyon elegem lett.
2010. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok!Én 1 hónapja szültem a 2. gyermekemet ügyeletesnél,rendben volt minden.Sok minden változott,előtte 2 hétig bent feküdtem,van egy új főorvos Szegedről állítólag...hát sok jót nem halottam róla...a személyzet nagyon ki van akadva,mert nagy a káosz és a pénzszerzésen kívül máshoz nagyon nem ért állítólag.Újszülött osztály semmit se változott,sok segítségre ne számíts.Siess haza!
2010. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!