Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban csak hálóing felel...

Valóban csak hálóing felel meg a kórházban a szülés után? Az elől gombos, pizsama nem jó?

Figyelt kérdés
Én jobban szeretem ha van nadrág rajtam. De sokan mondják, hogy könnyebb a vizsgálat, amikor nem kell levenni a nadràgot. Kinek mi a tapasztalata? Első bagyermekemet várom.
2015. dec. 7. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is nagyon pizsis vagyok. Császáros voltam, és áldom az eget, hogy a tartaléknak szánt hálóingem benne volt a csomagban, a korházasnak való pizsama meg itthon maradt. Görcsöt kaptam volna, ha azt fel kell vennem akkor és ott.. :) De vigyél magaddal ezt is, azt is. Majd látod! Könnyű szülést!
2015. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen. A legjobb aszoptatos haloing. Mondom ezt ugy, h 11 eves korom ota akkor volt eloszor haloing rajtam...
2015. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Igen, tényleg könnyebb úgy a vizsgálat - de vizsgálat max napi 2 van. Emiatt nem érdemes egész nap nem viselni.

Én vittem be magammal, de nekem nyomta a hasam, nagyon kényelmetlen volt.


Szoptatás szempontjából nagyon jó volt a szoptatós hálóing.


Vigyél be szerintem mindkettőt, és kipróbálod. A hálóing alá is fel tudsz venni egy pizsamanadrágot, ha úgy jobban érzed magad.

2015. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Bármi jó, ami neked kényelmes, nekem is a szoptatós hálóing jött be, mondjuk én amúgy is hálóinges vagyok inkább, engem nem vizsgálgattak, egyszer néztek meg odalent, mikor panaszom volt.
2015. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is jobb a hálóing.
2015. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Én mindkét császárom után rövidnaciban és pólóban voltam. engem egyáltalán nem zavart, senki nem is vizsgált alulról engem, (de még a simán szült szobatársaimat sem). Utálom a hálóinget semmi pénzért nem is venném fel, ha kellett volna inkább leveszem a a nacit meg vissza. Amúgy meg bugyit is le kell venni így sztem vele együtt letolni a nacit nem nagy dolog, de ezt mondom úgy h engem egyik császár sem viselt meg, nem fájt a hajolgatás stb... így ugye tényleg nem volt nagy dolog bár ha fájt is volna akkor sem vettem volna fel hálóinget, túl nagy az utálatom felé.
2015. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon bánom, hogy hálóinget vittem és nem pizsit :( vajúdáshoz úgyis adtak kórházit, az tényleg praktikus volt, de utána már csak varratszedés volt 5. nap. Szerintem olyat vigyél ami kényelmes, max egy hálóinget tartalékba. Én ha újra szülök biztos gatyásat viszek :)
2015. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is kilel a hideg a haloingtol... Harom gyerkocom van, mindig polo+rovidnadrag komboban viritottam. :D
2015. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony szabadidős nadrágokat és elől gombos/patentos felsőket vittem, éjszakára pedig pizsit. Császároztak, de egyáltalán nem volt kényelmetlen a gatya és nem kellett vetkőznöm semmilyen vizsgálathoz naponta.
2015. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
en csaszsros voltam es egy hetig nem mertem nadragot huzni....megprobaltam ugy a 3. napon felvenni de mondta a noverke hogy ne butaskodjak vele.....szo mi szo igaza is volt....nem vagyok egy haloinges de valoban ezerszer praktikusabb foleg ha valaki 35 fokba szul
2015. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!