Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolc Semmelweis kórházban...

Miskolc Semmelweis kórházban kötelező a kórházi hálóing szülés után? Felvehetem a sajátomat? és ha igen akkor hálóing vagy lehet nadrágos pizsama is?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
bármikor felveheted a sajátodat de miért aszt koszold amikor ott a korházi is a hálóing praktikusabb
2012. dec. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nadrágossal az a baj, hogy ha vizsgálat van, állandóan levenni, aztán vissza... Nekem ez nem sikerült volna, mivel semmi erőm nem volt, a hálóinget is a szülésznő hajtotta fel már.
2012. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én császár után el sem tudtam volna képzelni magamon nadrágos pizsamát. És a vért is jobb, ha a mosoda mossa ki, mint hogy én kínlódjak vele.
2012. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem kötelező. :) Felveheted nyugodtan. ( persze vannak kivételek ) Viszont praktikusabb a vizsgálatok miatt.
2012. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz sajátban, de nem praktikus.

4 ágyas szobában voltam,az első 1-2 napban mind a négyünknek véres lett a hálóinge a gyakori betétcserék ellenére is.

Jobb a kórházit koszolni, nem kell bajlódni a mosással, minden reggel kérhetsz tiszta hálóinget, ágyneműt.

2012. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!