Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hétre született hármas...

Zsuzsi94 kérdése:

34 hétre született hármas ikreknek meddig korházban lenniük? 34. hét 1. ra

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Baba függő is, nem mindegy hogy fejlődnek,mekkora súllyal születnek, hármasikrek ugye kisebb súlyúak mint egy egyedüli baba aki a 34ik hétre születik. Ezt így előre nem lehet megmondani,de minimum hosszú hetek.
2015. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pár hét. gyorsan összekapják magukat.

az én fiam 35hétre született a barátnőm ikrei 33 hétre. mi két hetet ők 3mat voltak a picen.

2015. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek egy babája született a 33ik héten neki azt mondták kb 6hét,de 4hét után hazamehettek.
2015. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem 32.hét 5napra jöttek a fiúk ugyan úgy hármas iker 😊 mi 3 hétig voltunk bent mert szépen gyarapodtak és már szondan kívül cumisuvegbol is hamar meg tanultak enni .Remélem ti is ilyen szerencsések lesztek . Mi már 2.5 évesek vagyunk és nagyon elevenek.
2015. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aHermann ***** válasza:
49%

Szia!

Ahogy írták babafüggő, leginkább a fejlettségi szintjük a meghatározó.

Nálunk a legnagyobb gyerkőc 34. hétre született, bő 1 hetet voltunk bent, mert csak a hőháztartással volt pár napig gond.

Amíg bent voltam kb. félidőnél császároztak egy anyukát három lánnyal (terhességi hetet nem tudom), mindegyik baba 2kg feletti volt. Mikor mentem látogatni egyszer a pár napos babámat a PIC-re, akkor voltak megfigyelésen szülés után. Az egyik gyerekorvos meg is kérdezte mit keresnek ott, mert olyan egészségesen sírnak... Következő nap már a csecsemő osztályon voltak...

Egy másik szobatársam sima ikrekkel bő 1 hónapot volt bent, mert a babák állapota nem volt túl jó (mondjuk ők 30. hétre születtek).

2015. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!