Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt-e jelentős különbség az...

Volt-e jelentős különbség az első illetve a második terhességetek között?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 3 terhessegem volt. Az elso kettonel kb semmi tunetem nem volt, se rosszullet, se semmi. A harmadiknal igen, az elejetol gyenge voltam es emelyegtem sokat.

Az elso ket tunetmentes terhesseg abban kulonbozott foleg, hogyaz elsonel sokat hiztam, vegig szenvedtem a gyomoregestol es aranyerem is lett, de ezt a hizas szamlajara irom igy utolag. Ha odafigyeltem volna, hogy mit eszek, akkor ez nem lett volna szerintem. A masodik terhesseg alatt nem sokat hiztam, vgig fitt voltam, viszont nyilt a mehszaj magatol, igy emiatt inditottak, mert 39 hetesen 3 ujjnyira nyitva voltam, pozitiv lett a streptococcus, igy antibiotikumra volt szukseg es az orvos jobbnak latta, ha nem indul meg magatol. Akkor nem lett volna ido az antibiotikumot megkapnom.

Az elso szules szinten 39 hetesen indult, de magatol. Elfolyt a viz, zart volt akkor meg a mehszaj, de igen intenziv es gyors vajudasom volt.

Az elso baba 600 g-mal nagyobb volt egybkent.

Ennyi volt a kulonbseg.

A 3. baba sajnos elment, igy azt nem tudom, hogy miben lett volna meg mas a tovabbiakban.

2015. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első probléma mentes, csak nőtt a pocakom, egy hányás nem volt, egy rosszullét, az utolsó napig dolgoztam. 41.héten elfolyt a mvízem végül császárral született.


második terhességem egy terhes terhesség volt.35 hétre született császárral. a műtét pillanatáig hánytam napi 4x is. alig tudtam enni, végig rosszul voltam. mozogni sem tudtam. ebből kifolyolag a munkám sem tudtam elvégezni.


kérdésedre a válasz volt:)

2015. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37 hetes kismama vagyok 😊.Az első terhességemnél az első trimeszterben hánytam de rájöttem hogy mitől és azt kerültem.20 kg híztam.Nem voltam ingerlékeny. Mostani terhességemnél már most 22 kgt híztam inderlékeny türelmetlen vagyok...Rengeteg volt a savam egy jó hónapig.Az első szülésnél volt komplikáció a másodiknál remélem nem lesz😊
2015. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 manitus válasza:
igen a másodiknál lány lett!:)
2015. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!