Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelentős a különbség, ha a...

Jelentős a különbség, ha a leendő terhesség előtt kezdem szedni a terhesvitamint, s nem csak akkor, amikor a terhesség ténye fennáll?

Figyelt kérdés
A próbálkozás több hónapot igénybe vehet...
2009. máj. 11. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tavaly februárban kezdtem el szedni a terhesvitamint, amikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk. Áprilisban már meg is fogant a kis pöckösöm. Azt nem tudom, hogy terhes vitamin nélkül is sikerült volna-e ilyen gyorsan? Végig szedtem a terhesség alatt is és nem volt semmilyen mellékhatása, a babám sem lett nagy és én sem híztam meg tőle. Bajod nem lesz tőle szerintem, ha esetleg szeded 5-6 hónapig és még nem vagy terhes. Esetleg kérdezz rá az orvosodnál, de minden orvos mást mond a terhesvitaminokról. :)

2009. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába mondják azt, h a terhességre fel kell készülni mind testileg, mind lelkileg! Bizony nem árt, sőt javasolt a folsav és egyéb vitaminok szedése előtte pár hónappal, mert igy kivédhető jópár betegség a babánál, ne adj isten fejlődési rendellenesség...
2009. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszer jártam úgy, hogy a sikertelen hónapok miatt folyamatosan szedett Gravida a székletet teljesen bekeményítette (már elnézést) ..., ügyeleten kötöttem ki a vérző aranyér miatt, ami 2 évvel előtte betrombotizálódott. Abortuszom lett, s sebészileg próbálják helyreállítani a hirtelen nem tudom milyen fokú aranyereimet...
2009. máj. 11. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, na az kemény! Az abortusz az aranyér miatt volt? Én terhesvitamin nélkül is szorulásos vagyok(még nem vagyok terhes) Én is szeretnék babát, de még nem szedem a vitamint.
2009. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!