Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen Kenézy kórházba...

Debrecen Kenézy kórházba keresnék jó dokit! Kit javasoltak és mennyi a tarifája? Júniusban szülök, még az elején vagyok! Szeretnék egy tapasztalt megbízható jó orvost.

Figyelt kérdés
Ha nem fogadok orvost igaz,hogy úgy bának az emberrel mit az állatokkal?
2015. dec. 14. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én májusban szülök.
2015. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem sok tapasztalatot fogunk kapni úgy láttom

Nekem szőllősi Ferencet

Kálmenchelyi vagy nem tudom pontosan a nevét

Tarcali Dezsőt


Neked?

kihez jársz?

2015. dec. 15. 06:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs orvosom, én is ott fogok szülni, januárban de eddig nem gondolom azt hogy úgy bántak volna velem mint egy állattal. Sőt. Ez sztem a klinikára jellemző..... :P Menjetek el szülésfelkészítőre, megmutatnak mindent és tényleg jó! Egyébként Kálmánchey normális, voltam nála párszor.
2015. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia utolsó! Én is jan. végén fogok szülni a Kenézyben. Nekem sincs orvosom, az elsővel sem volt, de minden ok volt, sőt mivel végül a vajúdás végén császár lett belőle, talán még problémásabb eset is voltam.

Bocs az offért! De amúgy egy ottani dokiról sem hallottam rosszat.

2015. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3 vagyok

Én is végére vagyok kiírva.

És hogy vagy kedves utolsó? :)

Azt elfelejtettem írni, hogy igen, egy problémamentes terhességnél nem gondolom, hogy szükség lenne dokira, jó kezekben van az ember szerintem is, és még egy baba sem maradt bent :) Szép babavárást mindenkinek! :)

2015. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4. Köszi. Egészen jól vagyok, csak a 2 évesem mellett kicsit fárasztóbb a terhesség. De már nem sok van hátra. :)

Kellemes ünnepeket nektek!

2015. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük. Kellemes ünnepeket mindenkinek!
2015. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az 1.válaszoló vagyok. Hát, nem tudom, akkor csak én fogtam ki? Párszor olyan bunkók voltak velem... ezért is gondolkozom fogadott orvoson. Viszont akit kinéztem magamnak (és voltam már párszor a magánrendelésén is), az akkor, amikor hívtam, mert baj volt, kinyomta a telefont...

Úgyhogy engem érdekelnének a vélemények, kihez érdemes menni. Ki az, aki szakmailag is jó, és a modora is normális, ja, és el lehet érni baj esetén is.

2016. jan. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most várom az elsőt ( ill. 3. Terhességem volt 2 vetélésem) én Dr. Kálmánczheyhez járok a mostani terhességem előtt (felkészülési időszakban) kezdtem el hozzá járni. Előtte voltam egy pár orvosál, de Ő lett a befutó. Eddig csak jót tudok róla mondani.
2017. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!