Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok Debrecenben jó...

Tudnátok Debrecenben jó szülészt ajánlani?

Figyelt kérdés
3. babámat várom, 20 hetes vagyok. Magánorvost nem szeretnék mivel megvagyok elégedve a körzetissel, de szülésre szeretnék valakit. A 2.babám születésénél nem volt és nem is bántak velem túl jól, illetve elég csúnyán hagytak ott lent is. Nem tudom hogy működik ez az orvos választás meg hogy mennyibe kerül. Segitenétek ebben? köszönöm

2015. dec. 18. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hol szülnél? Klinika vagy Kenézy?

Többnyire az orvos, akkor vállalja el a szülésed, ha elejétől hozzá jársz, de ha már félidős vagy, akkor most sürgősen kellene egyet keresni.

Saját tapasztalat, hogy én a 28. héten át kellett menjek egy másik orvoshoz, aki már nem vállalta a szülésem, csak a terhesgondozás. Így csak szülésznőm lesz fogadva (azért nem írom, hogy ki, mert én még nem szültem).

2015. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szülésznőkkel kapcsolatban itt találsz ajánlásokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


előző voltam

2015. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem. Klinika
2015. dec. 18. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr Deli Tamás :)
2015. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első gyermeket közben megszültem (korábban válaszoltam erre a kérdésre). Nekem csak szülésznőm volt, de ennél jobb ötletem nem is lehetett volna, mint a szülésznő fogadás.

Őt Erdelics Erikának hívják, maximálisan ajánlom. Önállóan vezette le a szülést, de bent volt egy orvos is (megfigyelőnek?). Neki köszönhetem, hogy nem vált traumás szüléssé az enyém. Sajnos a testem nem volt valami kooperatív, így rajta sok múlott.

A vajúdás alatt rengeteget segített szakmai tanácsokkal, mindent intézett, a kitolás alatt mindent megtett a gátvédelemért. Ha lesz második gyerekem, akkor is csak és egyedül vele (orvos nélkül) szeretnék szülni.

Elérhetőséget tudok adni privát üzenetben.

2016. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És neki köszönhettem a kétágyas kórterem elintézését a gyermekágyas osztályra is, ami igen jól jött.

(utolsó voltam)

2016. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!