Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok szülészorvost...

Ajánlanátok szülészorvost Debrecenben? Olyat keresek, aki (1) természetes szülés párti, (2) nem gyorsítja fölöslegesen a szülést, (3) gátvédelemmel is lehet nála szülni, és (4) van magánrendelése.

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én őt választanám.

2015. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Írnál bővebben arról, hogy miért őt választanád? A bemutatkozásában nem utal arra, hogy a konzervatív szülészetet támogatja.
2015. okt. 4. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal, rugalmas, és nagyon barátságos, nem egy pénzhajhász, még nincs belefásulva a munkájába. Híve a gátvédelemnek. Ott van amikor ott kell lenni!
2015. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr erdodi. Nekem is ő volt. Es persze ha véletlenül nincs akkor is gondoskodik helyettesről. Hozzá jartam de helyettesnel szültem. Dr deli tamas. Ő is remek orvos.
2015. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát én Erdődit pont nem ajánlom. Én egy traumatikus szülést köszönhetek neki, épp azok ellenkezőjét, amit a kérdés feltevője szeretne...
2016. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben megszületett a fiam fogadott orvos nélkül, de FOGADOTT SZÜLÉSZNŐVEL. Őt Erdelics Erikának hívják, és neki köszönhetem, hogy nem lett traumatikus élmény a szülésem. Mindent megtett ennek érdekében, pedig nem sokon múlott nekem sem a trauma, de így megúsztam egy karcolás nélkül, gátvédelemmel. Szóval maximálisan ajánlom.
2016. jan. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!