Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek miert olyan hosszu...

Valakinek miert olyan hosszu a kitolasi szak?

Figyelt kérdés
Nekem 20perc,4nyomas volt....de igy is surgettek
2015. dec. 19. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem extra hosszan, két órán át tartott.


Az ok:

1) teljesen kimerültem. Mire odáig jutottunk több, mint egy napja nem ettem semmit, és a magzatvízelfolyástól (mint a Niagara) kezdve 3 perceseim voltak, mégis 12 óra kellett, míg kitágultam.

2) a gyerek elakadt a szülőcsatornában, egy pont után magától se ki, se be (folyton visszacsúszott), vákuummal kellett rásegíteni.

2015. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 óra volt. Mint kiderült többszörösen beletekerte magát a köldökzsinórba a fiam, ami így mindig visszahúzta. Szerencsére elég hosszú volt a zsinór így is, fogó segítségével sikerült kijönnie.
2015. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem akart átbillenni a feje, a doki kívülről rásegített, valamint fájásgyengeség lépett fel, azt sem tudtam, mikor nyomjak, érzés szerint csináltam, repedtem is rendesen.
2015. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De most komolyan vki 1-3orakig nyom es semmi?En nem tudom felfogni hogyan lehet ilyen hosszu maga a kitolas resz,ugy,hogy se a mamanak se a babanak ne legyen baja :( Engem avval a 20perccel is ugy surgettek :/ Nem is ertettem,pont,azert mert vkinek sokkal hosszabb
2015. dec. 19. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, komolyan van. Végig figyelték a fiam, nem volt gond, egészségesen, 9/10-es apgarral, 3900 grammal született. Nekem gátmetszésem lett, de semmi extra. Minden szülés más, van ilyen is.
2015. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem inditott,oxi,gatmetszes,hasbakonyokoles....pedig osszesen 20perc volt a kitolas
2015. dec. 19. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok:

nekem lett csak bajom, a babának szerencsére semmi.

Én méhszájig repedtem minden oldalon, ugyanannyi ideig varrtak, mint ameddig a kitolás tartott (2 óra).

2015. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 oras volt a kitolas de engem egyaltalan nem paraztattak az orvosok es a vegen megkerdeztuk semmi kulonoset nen lattak. Fiam 10/10 apgarral szuletett szerencsere makkegeszseges. Raadasul jo elmeny maradt a szules.
2015. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Engem nem tudom miert paraztattak,amikor nem is volt hosszu a kitolasi szakasz.El se tudom kepzelni milyen erzes ilyen hosszan nyomni,ha jon a fajas...
2015. dec. 20. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. 2 óra volt. Nem ékelődött be a gyerek feje rendesen, útban volt neki a köldökzsinór, és rá is volt tekeredve. Nyomtam én rendesen, de nem tudott kijönni. A végén már azt mondták, hogy császár lesz, de aztán mindig egy picivel előrébb tudott jönni, úgyhogy nem lett császár. Kézzel beigazgatta a doki, miközben egy másik könyökölt a hasamba.

Most várom a második babámat, februárban érkezik, nagyon nagyon remélem, hogy ő könnyebben ki tud majd jönni, de az igazat megvallva, emiatt eléggé be vagyok tojva, pedig a nagyobbik fiam már nyolc éves, de ennyi év után is igen élénken él bennem az emlék, hogy mennyire megszenvedtem vele, hogy kijöjjön.

Mondjuk hála az égnek, egyikünknek sem lett semmi baja, gyönyörű, egészséges kisbaba volt, mindent időben csinált, és most, nyolc évesen meg egy nagyon okos iskolás :)

2015. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!