Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babámat fájásgyengeség...

Első babámat fájásgyengeség miatt császárral szültem. Mi az esélye annak, hogy a második babámát is császározni fogják?

Figyelt kérdés
Első babám 2013 szeptemberében fájásgyengeség miatt császárral született. Egyáltalán nem voltak fájásaim, a magzatvíz magától folyt el, semennyire nem tágultam. Most a második babámnál mennyi az esélye annak,hogy császárral fog születni? (Februárra vagyok kiírva.) Fogadott orvosom nincs. Ezért egy kicsit félek, nehogy valami komplikáció jöjjön közben a természetes szülés alatt, gondolok a műtéti hegre.
2015. dec. 21. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleg valoszinu hogy ujra csaszar lesz..nekem is igy volt 21 honap volt a 2 szules kozt. Fiam beindult volna beekelodott a feje elment a viz 2-3 orat hagytak vajudni hogy a baba felkeszuljon a szuletesre es vittek a mutobe! :)
2015. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy félreütöttem az évszámot, ugyanis 2012. szeptemberében született az első kislányom.
2015. dec. 21. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Oxitocinnal nem próbálkoztak nálad?

Nekem 2 órát vártak, hogy jönnek-e a fájások, a gép mutatta, de én nem éreztem (szintén fájásgyengeség miatt), aztán rám kötötték a szert és szépen beindult, 5 óra múlva kezemben volt a baba, és bírható volt a vajúdás is.

Nálad az előzményeket ismerve, esélyes, hogy megint császárral fogják befejezni a dokik...

2015. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam oxicotint és az nst gép is nagy fájásokat mutatott, de én semmit ne éreztem belőle.
2016. jan. 6. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!