Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valami kulonleges érzéset...

Volt valami kulonleges érzésetek szülés elott pár nappal vagy közvetlenül előtte?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rosszul esik minden kaja ,gyengének érzem magam jósló fájásaim vannak,hányingerem is van.Nem tudom hogy ezek közvetlen jelei a szülesnek vagy még lehet hogy napokra vagyok tőle?
2015. dec. 27. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Elso kettovel semmi.Harmadikkal pentek este voltak fajasok de elmultak.Vasarnap ejjel szuletett! Nagyon nyugodt es turelmes voltam..ezt vettem eszre csak :) Hany hetes vagy?
2015. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod, bármi lehetséges és annak az ellenkezője is. Nálam semmi előjel nem volt. Hódombot építettem a nagyobbik gyerekemnek, szülinapi tortát sütöttünk a férjemnek. Aztán éjjel a szülészeten találtuk magunkat.
2015. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En a 39.hetben vagyok már ugy érzem nagyon a végén vagyok koszonom a valaszokat😊
2015. dec. 27. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is már mindent annak gondoltam, de mindig váratlanul indult, amikor nem is gondoltam volna...
2015. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A harmadik gyerekemmel 6 héten át mindig "szülni kezdtem majdnem". Az első két gyerekem a 38-on született, így erre számítottam harmadjára is, ő 41+6-ra jött.

Gondolhatod mennyi "jel" volt. :)

2015. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugy voltam vele hogy reggel teljesen maskent keltem fel. egesz nap nagyon jo kedvem volt. meg ahoz is volt kedvem hogy levigyem a kutyat setalni. aztan mikor folmentem a kutyasetaltatasbol jotteek anyaek nagyon sokat viccelodtunk nevettunk. meg kerdeztek is hogy mi van velem hogy ennyire vidam vagyok s en mondtam hogy hat semmi.aztan anyaek elmentek kb delutan 4kor. es ra 15percre jott egy nagy fajas. elfojt a magzatviz ez szerdan volt. es mar masnap reggelre megszuletett a lanyom.
2015. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2015. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!