Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 9 nappal normálisn...

Szülés után 9 nappal normálisnak számit az ekkora pocak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.9 napja volt császárom.Normális a hasam mérete most?Nektek mekkora volt, kisebb-nagyobb? [link] [link]
2015. nov. 22. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem is kb. ekkora volt, aztán rohamosan visszahúzódott.
2015. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ekkora legalább 3-4 hétig szülés után. 2 hónapja szültem de még mindig nem nagy a különbség a tiédhez képest pedig nekem nem 9 napja volt.
2015. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még most is ekkora, pedig 12 kiló a szülés napjával lement, 5 maradt.

3 hónapos most a pici.

2015. nov. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb volt, de elég vékony vagyok, meg pocakom is alig volt. Szerintem tök normális a tiéd is.
2015. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ekkor pedig 2 honapja volt a csaszar es 18 kiloval vagyok kevesebb!:)

Emlekszem 3 hetes volt a babam mikor megkerdezte a futar, hogy mikor erkezik a tronorokos?:)))

Mondom a szobaban szunyal!;)

2015. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hu, nekem nem 9 nappal, hanem 9 honappal kesobb volt meg ekkora a hasam. 12 hos volt a gyerkoc, mire ujra a regi lettem testileg. Ne aggodj. 😉
2015. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, lemegy az még :) Én is császárral szültem, az utána következő napokban rohamosan húzódott vissza a hasam, de egyszercsak megállt (baromi messze a lapostól :D). Idegesített, hogy így maradok, de most 4,5 hónapos már a babám, és hirtelen megint elkezdett látványosan visszahúzódni, pedig egy dekát sem fogytam (sajnos)! Tök laposra tuti nem megy vissza, ahhoz legalább egy 6 kilót még fogynom kéne, de azért látszik, hogy egyre normálisabban néz ki, a hájat meg majd leadom róla szoptatás után, ha végre figyelhetek a kajálásra.
2015. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!