Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Fehér András Jászberényi...

Dr. Fehér András Jászberényi szülész és nőgyógyászról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni hogy normális orvos-e?

Őt szeretném fogadott orvosnak mert elég szimpatikus!

Mennyit kér egy vizsgálaton,szülésnél?

Hány hónapos korig lehet fogadni? Elnézést az ilyen kérdések végett de sok mindent hallottam már és tisztába szeretnék vele lenni! Első baba!


2015. dec. 27. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon hangulatember, hallottam rola jokat, pl az egyik szuleszno, Kele Andi azt hiszem nala szult, de velem nagyon taho volt. Masodik babat vartam, es mikor megvizsgalt uh-al, nem volt kepes semmit kinyogni, mikor kerdeztem, h mit lat, eloadott vmi zavaros dumat arrol, h ez milyen uh gep, nem talalt szivhangot, egy hetet idegeskedtem miatta. Ha talalkoztam vele a korhazban, alig koszont vissza, szoval en tuti nem vagyok szimpi neki.

Zrupkonal szultem mindketszer, rola is mondanak mindent, en meg voltam elegedve vele.

2015. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltam már Zrupkónál is vizsgálaton Csikó dr.nál is és Fehérnél.

Zrupkó és Csikó dr.urak elég lekezelően beszéltek pedig fizetve voltak.

Egyedül Fehér dr.úr volt aki normális volt igaz tényleg halkan beszél vannak rossz napjai de alapjáva véve normális volt és neki nem fizettem.

Mennyit kérhet vizsgálatokra illetve szülésre?

2015. dec. 28. 09:08
 3/4 Ági83 ***** válasza:

Engem Ő császározott, nem volt a fogadott dokim, de rendes volt velem. Később is,(mivel 2 hétig voltam benn,és ekkor már adtam neki mindig valamennyi pénzt is)normális volt,igaz valóban hangulat ember.

Itt megkérdezném,ha nem haragszol,hogy időközben megfogadtad Őt??? Mivel nincs magánrendelése Jb.-ben,mikor lehet ezt vele megbeszélni? Pl. egy aktuális uh. vizsgálaton-ott az aszisztense előtt? Vagy hogy megy ez? Mi is szeretnénk még egy babát,persze Őt fogadnám meg! Dr. Zrupkó velem is nagyon bunkó volt!

2016. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Péntekenként lehet vele beszèlni. Akkor van ott. Nem tudom hánytól. Igen az aszisztens előtt kell vele beszélni nincs magánrendelése.
2016. jan. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!