Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Kecskeméti Andrást ismeri...

Dr. Kecskeméti Andrást ismeri valaki? Bp. Baross utcai szülészetről?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha valaki mondana róla véleményt

2014. nov. 13. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

A (pár napja elment) terhességem bonyodalmai miatt többször kellett ügyeletre berohannom.

Ő volt a legkedvesebb. Az első, aki felajánlotta, hogy az UH-on csináljon képet a férjem, aki megkérdezte, hogy van-e még kérdésem, aki együttérző, és a leges-legkedvesebb volt. Pedig hajnalban mentem, be kellett kapcsolni a gépet.

Nagyon jólesett, meg is mondtam neki.

Nem tudom, szakmailag milyen, de szívesen mennék hozzá.

2014. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami veled történt!

Köszönöm a válaszod.

2014. nov. 14. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nála szültem és nagyon meg voltam vele elégedve. A második babát is majd nála szeretném szülni, remélem egy-két elteltével is ugyanilyen marad, mint amilyen most is. :) Mit szeretnél tudni róla? Sokan tartanak attól, hogy fiatal. Nekem nem volt teljesen problémamentes a terhességem és a szülésem sem, de mindvégig úgy éreztem, hogy odafigyel rám és szakmailag is meg voltam vele elégedve. Kérdezz, szívesen válaszolok, ha még van kérdésed.


Én annak idején véletlenül kerültem hozzá, amikor még nem volt orvosom, nem tudtam kihez menjek. Tehát nem ajánlás alapján találtam rá, hanem véletlenül, de mondhatom, hogy nála jobbat senki nem tudott volna nekem ajánlani. Bár szerintem ez egyénfüggő is, (ha kicsit csúnyán akarom kifejezni magam,) hogy kinek milyen "orvostípus" felel meg.

2014. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve kerültem hozzá szintén az ügyeleten,szintén vetélés miatt.Azóta csak hozzá járok.Nagyon kedves,türelmes,odafigyel.Nem cserélném másra.
2014. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!