Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni méhsüllyedés?

Picsusz kérdése:

Szülés utáni méhsüllyedés?

Figyelt kérdés
Volt valakinek?3hete,hogy szültem,ès 2napja vettem èszre,hogy a hüvely bejàrata utàn ott a mèhszàjam.Elggè megijedtem.Olyan idegen test èrzèse is van,de csak ha àllok.Orvoshoz holnap megyek.Addig is érdekelne,hogy valakinek volt ilyesmi,ès mit lehet vele kezdeni?
2015. dec. 29. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hete szültél,még nem álltak vissza a dolgok.Egyébként is érezheti még az is,aki soha nem szült,ez egyáltalán nem biztos,hogy méhsüllyedés.
2015. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hàt remèlem èn us,hogy nem komoly.Igaz termèszetesen szültem egy 4150g-os babàt,gondolom attól lehet ilyen.Èn is arra gondoltam,hogy idő kell neki,hogy helyreálljon,de azèrt holnap megnèzetem egy dokival.
2015. dec. 29. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg légyszíves mit mondott,mert 4 éve szültem de néha én is érzem,viszont néha már szülés előtt is éreztem.Én azt gondoltam hogy normális,főleg középidőben van,amúgy nem,azt gondolom peteéréssel van összefüggésbe,de most már kiváncsi vagyok.Köszönöm
2015. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál.Nagyon kicsi süllyedèsem van,de ilyenkor ez termèszetes,idővel visszahùzodik.Nemrèg szültem,ràadàsul nagy babàt.Ùgyhogy megnyugodtam,nincs baj.
2015. dec. 30. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök,köszi,hogy megírtad :)
2015. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!