Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy ebből ma szülés...

Lehet hogy ebből ma szülés lesz? Vagy ha tényleg elkezdődik, az jobban fog fájni?

Figyelt kérdés
Reggel óta rendszertelenül keményedik a hasam, mellé enyhén görcsölgetek. Eddig ilyen időközökben kb: 8-17-3-5-12-7-10-7-4 perc.Más tünet nincs, csak enyhe nyilallgatás méh és deréktájon. Nyákdugó megvan, méhszáj 1 hete zárt volt. Lehet, hogy lesz valami, vagy más még napokig, hetekig elvan így? 39+2 hetes vagyok.

2015. dec. 28. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a második szülésem indult így, teljesen össze vissza fájdogáltam de pár óra után elkezdett rendszeresen fájni bementünk hajnalban s 13 órára meglett a kisfiam. Más tünetem nekem sem volt.
2015. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyel egy meleg zuhanyt ha erosodik szulni fogsz..ha elmulik tole akkor csak joslok :)
2015. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is így kezdődött,én azt hittem jósló fájások lehetnek. aztán este kilencre erősödtek meg rendszeressé váltak. mire beértünk a kórházba már el is tűnt a méhszáj. a meleg fürdő tényleg segíthet eldönteni. ha nem enyhülnek akár a kisebb fájások akkor valószínű eljött a nagy nap :)

mindenesetre sok sikert

2015. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na milett kerdezo, h vagy.? :)
2015. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NikiDávid ***** válasza:
Szia. Nekem minden joslom volt fajas, hasmenes, görcsök. Josloim jottek folyamcatosan tegnap este befekudtem 1 ujnyira nyitva vagyok ma reggel kaptam pozet azt sehol semi! Dec 31. Vagyok kiirva. Hnap reggel meg egy poze pedig egesz nap fajdogal plusz kemeny hasam nekem is söt en nyitba is vagyok megsem jön!
2015. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig a helyzet változatlan, néha elmúlik aztán újrakezdődik. 😕
2015. dec. 28. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Na,ki hogy van? van már valakinél baba?:)

Kérdező,középső lányommal igy indult nekem is. Nagyon rendszertelen fájások voltak és nem is volt vészes. Bár ugyan mentőt hivtunk,közvetlen utána rámtört a hányás,ekkor ment el a tudatomig hogy hoppá,3ujjnyinál tartok,kimentem gyorsan pisilni,erre elfolyt a magzatvizem,és ott végem volt! Abba nem maradó tolófájások jöttek,párom betolt az ágyra,ettől számitva 15perc volt mire kiért a mentő (1órára volt) de nem vittek már sehova...látták a baba haját,azt mondták itthon fog születni. hát erre énis rájöttem:)

2015. dec. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NikiDávid ***** válasza:
Semmi bezoltotem a 40. Hetet tenapi poze sem hatot. Ma nagyon faj szivem szur mar egy feloraja nem tudom miez... Mindjart megyek nstre 1 kor meg lesz egy uhgom mert nem fájäst hanem fajdlmat erzk pocimba. 😞😞
2015. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!