Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok kiirva de semmi...

Mára vagyok kiirva de semmi jele hogy jönni akarna a babám, már nagyon izgulok és agodok is kicsit hogy ebböl inditott szülés lessz. De még az pose is azt mutatta nem akar jönni, mi lessz igy?

Figyelt kérdés
Jo lenne hallani valami modszert ami segithet,bár amit itt leirtak mindent kiprobáltam eredménytelenül(sajnos).Ezért szeretném tudni mi lessz a vége ti hogy vagytok,voltatok ezzel?
2008. szept. 16. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én április 13-ra voltam kiírva és 24-én úgy indították meg a szülést.Kitartás!!!
2008. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nem tudom mi lehet a levegöbe,de valahogy nem igazán akarnak jönni a babák.Nálunk a kórházba tele vannak a szobák kismamikkal akik már betöltötték a 40-ik hetet és nem indul a szülés:)!!!Biztosan érzik a babák,hogy jön a hideg idő:)!!!

Kitartás,türelem biztosan jöni fog csak jól érzi még magát oda bent!!

Bocsi,hogy konktétan nem a kérdésre válaszolok,de egy kisebb észre vétel....

Könnyű szülést kívánok!


26 hetes kismami

2008. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szept.3ra voltam kiirva, azt mondták egy hetet ráhuzhatok, de minden előjel nélkül 5.én elfolyt a vizem és megszületett a kislányom :)

kitartás menni fog az magától is!

2008. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is nyugi! Beszélgess a babáddal, és szex, szex, és szex:-)

Én 8 napot hordtam túl, tudom, én is féltem az indítástól, de előtte 2 nappal kibujt kincsem:-)

Hidd el, tudják mikor kell jönniük:-)

Ha 28 napnál nagyobb cikusaid voltak, akkor "természetes" a túlhordás annyi nappal.

Nekem is előtte 2 nappal még azt mondta a szülész, hogy még nem szülünk:-)

Tünet, előjel nem volt semmi.

Úgyhogy ne félj, beszélgess vele, és hidd el, ki fog bujni:-))

2008. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!