Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szülés? Tapasztalatok...

Indított szülés? Tapasztalatokat irtok nekem?

Figyelt kérdés
Mik a véleményetek, a barátnőmnek ma indítottak s még sehol semmi, se fájás semmi reggel óta. Akinek így indult a szülése elmesélné?
2010. nov. 18. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is indított volt az első szülésem, de röviddel az oxitoxin infúzió bekötése után elkezdődtek a fájások. Végig ment az infúzió ahogy elkezdődött a méhszáj megnyílása a burkot is elrepesztették, hogy jobban jöjjenek a fájások és hogy haladjon a tágulás. 7,5 órát vajúdtam oxitocinnal.
2010. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem indították, és 6 óra alatt meglett a kislányom. Reggel 10-kor burok repesztést csináltak, utána kaptam oxytocin-t (remélem így kell leírni) és nekem jöttek a fájások elég rendesen. 16:20-kor már a kezemben tartottam a kicsi kincset :)
2010. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 indított szülésem volt Az elsőnél reggel 8-kor indították 9 óra 27-kor született meg a lányom a másodiknál is reggel 8-kor indították és délután 5-re született meg a fiam
2010. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neki nem adtak oxyt, valami zselét helyeztek fel, 12kor, és azután is semmi, 6. kitelt a 40 hét. Már aggódom, én is júliusba szültem, de nem igy:(
2010. nov. 18. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok A zselé nekem sem ért semmit ezért kaptam másnap a infúziót
2010. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is zselével indították a szülésemet,de semmit nem tágultam.reggel 8-kor indították,fél 2-kor nagy fájdalmaim voltak,de nem tágultam még mindig semmit.így császár lett a vége.még a vizem sem folyt el.
2010. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem így indult: burokrepesztés, majd oxitocin, emiatt rögtön 2 perces fájások - mindez 8 órán keresztül, úgy hogy egy ujjnyit sem tágultam, így végül császároztak. :(

Az indított szülések közt ez gyakran előfordul sajnos...

Remélem hamar meg lesz barátnőm babája és nem kell sokat szenvednie!

2010. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem fél nyolckor tették fel a zselét, mivel nem volt semmifájásom. A zselétől 2 perces light-os fájásim lettek, ez 6 órán át tartott. Majd sétálhattam egy órát, aztán burokrepesztés és oxytocin. Na onnan indult a buli, de akkor már legalább rendes fájásaim voltak és az infúzió beadását követő 4 óra múlva megszületett a kisfiam.

Most két hetes.:)

2010. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is indított volt.Du.5-kor volt burokrepesztés és este 22:05-re lett meg a kislányom.Nem kaptam oxitocint meg semmilyen rásegítőt.Gyorsak voltunk.:)
2010. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is inditott szülésem volt,reggel 6-kor bekötötték az oxitocin infúziot,7-kor jött a dokim burkotrepesztett,és 8.53-kor megszületett a kisfiam.
2010. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!