Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hónapja szültem. Tegnap...

1 hónapja szültem. Tegnap jött meg a menstruációm. Ma már 3-szor zuhanyoztam, mert egyszerűen nem bírom ezt a szagot. Volt így más is? És ezt a szagot más is érezheti?

Figyelt kérdés
Többször cserélem a betétet is,és intim törlőkendőt használok. De fújj. Mit tegyek?
2010. márc. 25. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem hogy érzi más, legalábbis eddig én senkin sem éreztem ilyesmit.Szülés előtt is iyen érzékeny voltál erre?

Amúgy én sem szeretem, én hat hónapja szültem.De azért egy délelőtt alatt nem tusoltam 3*, csak reggel este.

Hát ez ezzel jár sajna, fő hogy tisztálkodsz, és nem hagyod el magad.

Biztos azért érzed ennyire, mert már rég volt, hosszú volt a kilenc hónap:-)))

2010. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Régen nem éreztem,de igazad lehet. 9 hónap hosszú idő.

Köszi a választ.

2010. márc. 25. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

Én már előre rettegek a szülés utáni betétes vérzéstől.

Mindig is tampont használtam,utoljára 14 évesen "éreztem" milyen a betét és tényleg fúúúúúúúúj!!

Kitartás!

2010. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen. Szörnyű egy időszak. Én is mindig tampont használtam, és ezerszer higiénikusabb. Már csak két hét, és vége a rémálomnak. :)
2010. márc. 25. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ki vagyok akadva a szagon,de ez természetes.

Nekem már csak ilyen maszatolásom van,tisztasági betéttel vagyok.De abból 10-15 db egy nap,mert nem bírom elviselni...

Talán hamarosan vége lesz,és visszatér majd a rendes mensi,aminek szerintem nincs szaga.

(Még betéttel sem)

2010. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 1hónapja szültem és én is érzem ezeket a gusztustalan szagokat már alig várom hogy leteljen ez a pár hét!Kitartás!
2010. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nektek is kitartás.
2010. márc. 27. 05:27
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a gyermekágyi folyás, más néven lochia...igen, ez büdi...nekem 6 hétig tartott, de csak a vége felé éreztem büdinek. Utána jött egy menzesz, azzal szerintem kitisztult minden, mert azóta szerencsére nem büdi. Ja és ha letelt a 6 hét, akkor már szabad ismét tampont használni és vagy intim zuhanyt.
2010. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!