Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az lehetséges, hogy az első...

Az lehetséges, hogy az első menstruációm a szülés után csak 1 napos volt?

Figyelt kérdés
9 hete szültem, múlt hét kedden voltam a dokinál a kicsit időben lecsúszott 6 hetes kontrolon, ahol fel is írta nekem a fogamzásgátlót.Mivel nem szoptatok,mert már nincs tejem, így mondta hogy szerinte hamarosan meg is jöhet.Szombaton meg is jött, és be is vettem az első gyógyszert.Viszont azóta nem vérzem, csak aznap volt egybetétnyire való kb. Lehet, hogy nem is a menstruációm volt még?Mert a szülés utáni vérzésem már az 5. héten nem is volt.Szerintetek?Lehet, hogy csak 1 napig tartott?Gáz, hogy ha még se az volt, mégis elkezdtem a gyógyszert?Menjek el a dokimhoz?
2011. febr. 7. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Az első nekem is csak 1 napos volt.A 2. két napos,aztán beállt rendesen.Szerintem jól tetted,hogy bevetted a gyógyszert,mert megvolt az "első" menzeszed.:-)

Minden jót!

2011. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!