Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy készülnek azok a fotók...

Hogy készülnek azok a fotók szülések után, ahol a nők úgy néznek ki, mintha épp egy teljes átalakító csapat dolgozott volna rajtuk?

Figyelt kérdés

A kórházunk fb oldalán csupa olyan nő látható a fotókon (amiket ők maguk küldenek be), ahol a császármetszés után még műtős ruhában vannak a férjükkel és az újszülöttel, vagy sima szülés után is a szülőágyon, frissen szedett szemöldök, kifestett köröm, frissen festett haj és smink.


Én nem értem, még a programcsászár csak-csak, de a sima szülésnél honnan tudják, mikorra legyen festve a hajuk frissen és szedve a szemöldökük?:)


Ti kicsinosítottátok magatokat valahogy a szülésre? Vagy az utolsó hetekben már az ember mindig készül erre a dologra és gyakrabban ápolja magát így?


(Részemről, ha le van nőve a hajam, az nagyon feltűnő, ha nincs kiszedve a szemöldököm, az sajnos szintén, és a smink nélküliség pedig látszik, van néhány pattanásom mindig).


30hkm



2016. jan. 6. 08:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezekre könnyű figyelni ,mert a hajat se és a körmöt se mindennap kell csináltatni,hogy ápoltnak tűnjön. Én a szemöldökömet folyamatosan szedem, nem várom meg hogy sok kinőjjön. Szülés előtti hetekben pl a borotválásra is jobban figyeltem,mert bármikor lehet menni. De eszemben sem volt sminkben szülni (még úgysem hogy császáros voltam), mindezek ellenére, én a szülési utáni fotón közel sem úgy néztem ki mint az általad leírt anyukák,még a programcsászár után sem (második babánál).
2016. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
48%
Photoshop. Láttad azt a filmet amiben egy szelet pizzából hercegnőt csinálnak számítógéppel?
2016. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig festettem a hajam, amikor már kb fél cm-es lenövésem volt, a szemöldökömet is mindig szedtem, az pár mozdulat volt csak pár naponta, mivel nem vártam meg, amíg teljesen kinől az összes szál, aminek nem kéne. Szóval ezt tök rendben lehet tartani.

A körmömet nem igazán lakkoztam már, amikor nem mentem dolgozni, meg ha lakkozva volt, akkor ha az egyik megkopott, lemostam az egészet. Szóval szerintem a lakk sem para.

"Ott lennt", meg a lábamat kb 2 naponta borotváltam, hogy ne legyek nagyon szőrös soha.

Rólam közvetlen szülés után (meg persze alatta sem) készült kép szerencsére :D Borzalmasan néztem volna ki. Az első szülésem 14 óra volt, ebből 9 emelt adag oxival, már a halál szélén álltam kb, ordítottam, meg minden... Szóval rólam nem készült volna műtermi fotó :D A második szülésem 5 óra volt, az utolsó fél óra volt durva. Akkor kaptam vizes ruhát a homlokomra, szóval a kócos haj, meg a nyúzott arc itt is megvolt. :D

Az első babával másnap, a másodikkal szülés után kb 5 órával készült az első kép, akkorra már megfésülködtem , kis púder, szemöldök, szempilla, és egész vállalható voltam. :D

Úúú amúgy nem is tudom, itt vagy a B.A.-n láttam egy videót. Nőci szül, vízben, aztán végül az ágy mellett állva jön ki a baba, és fullos haj, 1 hajszál nem mozdul, teljes smink, a nő végig mosolyog... :O Na, az fura volt nekem nagyon.

No, bocsi, hosszú voltam :D Szóval én a kócosság-mentes hajat és a tip-top sminkelt arcot nem tudom elképzelni egy természetes szülés közben ill. közvetlenül utána...

2016. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2: hát, élnék a gyanúperrel, hogy nem az. de nem tudom.
2016. jan. 6. 09:54
 5/15 anonim ***** válasza:

én minden reggel kisminkelem magam, ami addig van az arcomon (lényegében hibátlanul) ameddig le nem mosom.

a szemoldokom annyira gyér, hogy sose szedtem ki, igy miután megrajzolom mindig ugy néz ki, mintha frissen lenne szedve.

nem volt nehéz ilyen képet készitenem. a hajam csokoládé barna, 2 havonta festem, a lenovés meg alig láthato.

2016. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja, és simán szultem. 17 ora korházi vajudás után.
2016. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
úgy tűnik, ez természetes szépség kérdése. én abból nem vagyok eleresztve, így maradnak a császár utáni későbbi közös fotók.:)
2016. jan. 6. 10:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet fotót készíteni,az emlék miatt is, de ha nem akarod nem kell közzétenni sehol. Én is csak magunknak csináltam,senkinek nem mutatom.

Első voltam

2016. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szules utan rolam sem mondtak volna meg h szultem :) Ez szerencse kerdese volt,mert aznap mentem be az utolso vizsgalatra.Elotte itthon szepsegnapot tartottam(jolesett foglalkozni magammal es benne volt h a napokban megszulok.Hajatmostam,kisminkeltem magam,befestettem a kormeim,elotte pedikur,kivasaltam a hajam egyenesre,szemoldokfestes es borotvalkozas mindenhol :) Bementem a korhazba,aztan mondtak h maradok itt baba lesz :) Kb en is ugy neztem ki,mintha szepsegszalonbol jottem volna.Meg is kerdeztek h hanyadik hetben jarok(hasam is pici volt.Mondtam h en szulni jottem :D Tenyleg szerencse kerdese,h pont jol jon ki a lepes.Sosem photoshoppoltam.Szerencsere a borom szep igy alapozo nem kell.Nalam a smink szemspiral,szemceruza,szwjfeny
2016. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Valahogy éreztem, hogy következő nap szülni fogok.( A kiírt nap előtt 1 héttel fodrász, kozmetikus.)

Este hajat mostam, maximálisan rendbe tettem magam, még a borotválkozás is megvolt . Azon a reggelen lefürödtem, kis smink és indultunk. Beavatkozás-mentes, kellemes szülésem volt, poénkodtam is, hogy csak egy picit kenődött el a sminkem.

2016. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!