Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik bölcsődét ajánlanátok...

Melyik bölcsődét ajánlanátok a XIII kerületben? Hármat néztem ki, tapasztalat? Hancúrház Bölcsőde Igazgyöngy Bölcsőde Csipet-Csapat Bölcsőde

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 21:00
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Mindhárom szimpatikus volt nekem is, végül bár az akkor nyitott, a Csipet-csapatot választottuk, mert az volt hozzánk legközelebb.

A lányom imádja, 15 hósan kezdtük, most 21. Nagyon szimpatikusak a gondi nénik, kedves mindenki.

Még nincs teljesen kialakult rendszer, hisz csak egy ősz és tél volt.

Nincs összehasonlítási alapom, de nekünk tetszik.

Én azt választanám, ami legközelebb van, vagy útba esik.

Nekünk reggel minden perc számít.

2012. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettél.

Ma voltunk bent az önkormányzatnál, de azt mondták csak akkor jelentkezzünk, ha 2 hónap múlva be szeretnénk adni bölcsibe.

Ez nálatok is így volt?

Köszi

2012. márc. 27. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is 13. kerületben lakunk, de mi az újlipóti részen, és nálunk is így volt. Pl. Márciusi kezdéshez elég jelentkezni janban, febr. elején döntenek, kiértesítenek, és lehet is kezdeni a bölcsit.

Minden hónapban ülésezik az Önkormányzat szociális osztálya bölcsi témában, és akkor döntenek a következő havi felvételekről. Az én gyerekeim a Szivárvány bölcsibe járnak, és nagyon szeretik.

2012. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépeeeen! :)
2012. márc. 29. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Off: bocsánat, nem érdemi a hozzászólásom, de azt nem tudjátok véleteln, hogy Pesti bölcsibe csak pestieket vesznek fel? Vidéken lakom, de Pesten dolgozom, így célszerűbb lenne munkahelyemhez közlei bölcsibe adni a lányomat. CSak kérdés, hogy lehet-e?
2012. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. A 14. és a 7. kerületbe biztos, hogy ottani állandó lakcímmel veszik fel a gyereket, ha felveszik egyáltalán, mert akkora a túljelentkezés (Zuglóban). Esélyünk sincs bejutni, pedig itt lakunk, itt dolgozok.
2012. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!