Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek sok van még hátra...

Szerintetek sok van még hátra szülésig?

Figyelt kérdés
Január 15-re vagyok kiírva. 4 napja görcsölök, főleg éjszaka. 8-10-20 perces fájásaim vannak 4 napja, és minden reggel jön egy darab a nyákdugóból. Első nap még véres volt, most már inkább csak nyúlós nyálkás fehér valami. Pénteken nézte a doki a méhszájamat, már nyitva vagyok. Volt valakivel hasonló? Szerintetek meddig kell még várnom? Nagyon türelmetlen vagyok :)

2016. jan. 10. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármikor megszülhetsz, ezt nem lehet tudni.

Lehet még ma, de az is lehet, hogy csak 1 hét múlva.

A nyákdugó elmehet szülés előtt 1 héttel is simán.

Én a 36. héttől kezdve 2 ujjnyira teljesen nyitva voltam, voltak jóslóim, a 36. héten egész konkrétan 3 perces rendszeres fájások, az orvosok azt hitték, hogy szülés lesz, de aztán elmúltak és mindezek ellenére még másfél hétig húztam.

2016. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barmikor johet most mar :) Megkerdezhetem hogy mi lesz a neve?Elso baba?Sok szerencset es majd ird meg ha megszuletett:)
2016. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont egy héttel vagyok utánad, én 22-re vagyok kiírva. :) Nekem még annyi tünetem sincs, mint neked, se jóslók, se keményedések, se nyákdugó. Én is elég türelmetlen vagyok már... Nem hiszem, hogy sokáig kell már várnod! Kitartás és könnyű szülést! :)

38+2 hkm

2016. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet még ma beindul de lehet csak egy hét múlva. Én mondjuk nagyon korán kezdtem görcsölni, 34-35 hetesen és 37 hetesen már nyitott volt a méhszáj, 39+5 hetesen szültem. Az utolsó 4-5 napban erősebbek voltak a görcsök és a derekam is fájt mellé, igazából csak ezekben a napokban voltak a görcsök kellemetlenek, a korábbi hetekben éppen csak éreztem.
2016. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na miujsag?
2016. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!